سایت رسمی کیوان ساکت

این آموزشگاه از لحاظ فرهنگی پوینده ی راه هنرمندان بزرگی است چون: استاد وزیری، استاد صبا، میرزا حسینقلی، میرزا عبدالله، استادخالقی، استاد محجوبی، بنان، ظلی و دیگر بزرگان معاصر چون اساتید کسایی، استاد جلیل شهناز، استاد احمد عبادی، استاد فرهنگ شریف و ...همه ی کسانی است که برگ های زرین موسیقی ایرانی با نام آن ها مزین شده است و در این راستا تلاش ما بر این پایه استوار بوده تا محیط امن اخلاقی، علمی، هنری و فرهنگی برای عزیزان شما و هموطنان محترم فراهم کنیم. همچنین با دعوت از استاد های به نام در رشته موسیقی کلاسیک و غیر ایرانی به آموزش اصولی و علمی این نوع موسیقی نیز اهمیت داده و کوشش خواهد کرد در این راستا نیز هنرمندان علاقه مند را به سرمنزل مقصود برساند.

با دعوت از گروهی از با تجربه ترین، زبده ترین و دلسوز ترین آموزش دهندگان موسیقی ایرانی و کلاسیک در اغلب رشته های موسیقی محیطی گرم و دوست داشتنی برای فرزندان ایران بزرگ است تا بتوانند ادامه دهنده ی راه بزرگان این مرز و بوم باشند.

نام و برخی دانستنی ها از استاد ها و آموزش دهندگان آموزشگاه موسیقی وزیری

نام هنرمند : کیوان ساکت

رشته تدریس :مدرس تار و سه تار و ردیف موسیقی ملی ایران و مدیر آموزشگاه

متولد 1340 در خانواده اي فرهنگي در شهرستان مشهد به دنیا آمد ، از همان کودکي با تشويق پدر و مادر خويش به موسيقي و نقاشي پرداخت.مادر وي رييس بزرگترين دبيرستان دخترانه ي مشهد بود.دبيرستان ارض اقدس.و پدر وي موسس بزرگترين دراگ استور خراسان بود بنام دراگ استور كيوان.و هر دو از مشوقين وي به هنر.به ويژه نقش مادر در علاقه وي به هنر بسيار مشهود بود.درنقاشي و طراحی شاگرد اساتیدی همچون: صادق پور، پیراسته و دولّو بود.نخستین درسهای موسيقي را از دایی خويش منوچهر زمانيان در« کارگاه موسيقي کودکان و نوجوانان » که توسط صداو سيمای وقت در مشهد تاسيس شده بود فرا گرفت.سپس مدت کوتاهی نزد آقاي حميد متبسم به فراگیری ادامه داد که در آن زمان در «دانشسراي هنر تهران » تحصيل می کردو تابستان ها به مشهد می آمد. پس از آن تار را بدون استاد و به تنهایی آموخت .او در این زمینه تنها چند ملاقات کوتاه با هنرمند گرامی حسين عليزاده در کانون چاوش آن زمان داشت .
در سال 1369 به دعوت زنده یاد پرويز مشکاتیان به گروه «عارف » به عنوان سُولیست تار دعوت شد( آشنایی وی با استاد مشکاتیان و دعوتش به گروه عارف داستان ویژه و جالبی دارد) و  این همکاری تا هنگام فوت ایشان ادامه داشت و حاصل اين همکاري آثاري است نظير: افشاري مرکب ، افق مهر ، وطنِ من با صداي ايرج بسطامي ، مقام صبر با صدای عليرضا افتخاری وبرگزاری کنسرتهاي متعدد در داخل و خارج از ايران که در تمامی آنها ساکت سولیست تار بود .
وي در سال 1375 گروه وزيري را تاسيس کرد که این گروه در اغلب نقاط جهان اجرا های متعددی داشته است.
در سال 1389 به دعوت وزارت خارجه آلمان برای همکاری با «ارکستر سمفونیک بوخوم» به آلمان دعوت شد و کنسرت موفقی برگزار کرد و همین ارکستر سال بعد در افتتاحیه المپیک زنان آثار ساکت را اجرا کرد.
ساکت تا کنون در اغلب شهر های ایران و کشور های جهان با هدف اشاعه ی موسیقی ایرانی، تار و سه تار کنسرت های متعددی را اجرا کرده است.
از آلبوم های وی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
جامه دران، سبکبال، دیدار شرق و غرب، فسانه( با صداي ايرج بسطامي)، بی کاروان کولی( با صداي ايرج بسطامي)، ای وطن(با صداي فاضل جمشيدي)، آشنایی با آواز دشتی( با صداي رضا شاكري)، شرق اندوه، شبی با خورشید، یادگار خون سرو، آن سوی آب و گل، قاصدک، رقص انگشتان(ضبط شده در استوديو چايكوفسكي در مسكو)، نای شکسته( با صداي امير تفتي) و می تراود مهتاب (با صداي سالار عقيلي)- کی می رسد باران (با صدای سینا سرلک) و یک خانه پُر زِ مَستان ( البوم تصویری کنسرت سال 91 با صدای سالار عقیلی).
تألیفات وی نیز به شرح زیر می باشد: "گزیده ی ردیف کاربردی موسیقی ملی ایران" در سال 1395 و با نوشته هایی از استادان: فرهنگ شریف، فرهاد فخرالدینی، روشن روان و دکتر سریر مجال نشر یافت.  این کتاب شامل گزیده ای از گوشه هایی از ردیف است که بیشترین کاربرد را در نوازندگی داشته و در 100 سال اخیر بیشتر اجرا شده اند که با سلیقه و روش کیوان ساکت تنظیم شده است. "بیائید تار و سه تار بنوازیم"كه تاكنون 6 جلد آن چاپ شده است (  شامل رديف مقدماتي ماهور، رديف دشتي، رديف اصفهان، افشاری، بیات ترک، ابوعطا، کرد بیات، چهارگاه، شوشتری و شور است ) و تا 10 جلد ادامه خواهد داشت، هشت آهنگ معروف جهان، چرخ نیلوفری، سبکبال، در سایه سار بید، حرکت دائمی، با موج تا کرانه از دیگر نوشته های ساکت برای افزایش مهارت و آشنایی بیشتر با موسیقی  ایرانی و تار و سه تار است که هر کدام برای گونه ای از تکنیک های این سازها نگاشته شده است. این روزها ساکت همزمان در کار ضبط چندین البوم از کارهای تازه خود است.
  

نام هنرمند : دکتر مانی جعفر زاده

رشته تدریس : پیانو - تئوری - سلفژ - آهنگسازی

دارای مدرک دکترای آهنگسازی و تئوری موسیقی از دانشگاه مالاگا( اسپانیا ). دارای رساله ای در زمینه ی فلسفه ی هنر و زیبایی شناسی با موضوع حاشیه ای بر فرهنگ شنیداری معاصر ایران، معرفی جریان های اصلی موسیقی ایران (از مشروطه تا انقلاب اسلامی) و مقایسه ی تطبیقی آنها .
تدریس در کنسرواتوار تهران از سال 1385 تا 1387، دانشگاه تهران، دانشکده ی هنرهای زیبا و دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین حضور در دانشکده ی هنر و معماری به عنوان استاد راهنما و داور پایان نامه در مقاطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس.
از آثار متنوع موسیقایی او می توان به موارد زیر اشاره کرد :
- بچه های زمانه افسوس ، برای ارکستر سمفونیک و گروه کر (1383)
- سال های آتش و برف ، برای ارکستر سمفونیک (1384) تقدیم به آیدین آغداشلو در فاصله ی سال های 1385 تا 1389
- نگارش مجموعه ای از کوارتت ها با ترکیب های سازی متفاوت با عنوان " صدای مناظر مخدوش " ( 1- چهار تابلو از یک منظره ، کوارتت برای کلارینت سی بمل ، دو ویلن و ویلنسل ( 1386) 2- سه تابلو از یک منظره ی دیگر , کوارتت زهی (1386) 3- چهار تابلو از یک منظره ی دیگرتر ، کوارتت برای دو کلارینت و دو ویلن ( 1387) 4- منظره بدون قاب ، کوارتت برای چهار ویلن (1389) 5- قاب خالی بدون منظره ، کوارتت سکوت در سال 1389 )
- همپای باده نوشان (1387 ) کنسرتو برای سه تار و ارکستر زهی
- فانتزی برای تار و ارکستر (1389) تقدیم به کیوان ساکت
- اجرا در ارکستر سمفونیک بوخوم ( آلمان )
- محاسبه ی ساحت مستور ، دوازده دوئت برای ترکیب های سازی متفاوت (1390)
- آهنگ سازی برای فیلم رنگین کمان رویا (کارگردان علی خودسیانی 1385) و موسیقی تیتراژ مجموعه ی تلویزیونی خواستگاران ، (کارگردان گلاب آدینه 1386)، مجموعه ی تلویزیونی پشت کوهای بلند ( کارگردان امرا... احمدجو ) و ...

نام هنرمند : دکتر سروش عازمی خواه

رشته تدریس :مدرس پیانو - ویولون- تئوری موسیقی - سلفژ - هارمونیکایاسازدهنی

دکتر سروش عازمي خواه( دکترای پزشکی) - متولد ١٣٦٠ - از سال ١٣٦٥ پيانو را نزد محمد وحيدف آغاز كرد و ويولن را از سال ١٣٦٨ نزد رضا عالمي آموخت-
از سال ٧٧ سابقه عضويت در اركستر فيلارمونيك جوانان، اركستر بزرگ كرج، اركسترجاويدان، اركستر سمفونيك دانشگاه هنر و اركستر موسيقي وزيري را داشته است. به همراه اركستر جاويدان به عنوان كنسرت مايستر به عنوان اركستربرگزيد ه جشنواره سال ٨٢ و ٨٣ -
سابقه ضبط، نوازندگي و اهنگسازي در دهها البوم مختلف موسيقي
فعاليت با صدا و سيما در سال ٨٠ به عنوان سربرست نوازندگان و اهنگساز در چند برنامه تلويزيوني از جمله. سريال يونس - سابقه نوازندگي در چندين موسيقي فيلم از جمله قصه ها رخشان بني اعتماد و ....
هم اكنون در اركستر موسيقي وزيري به عنوان كنسرت مايستر و همچنين نوازنده ويولن مشغول فعاليت ميباشد.

نام هنرمند : حسین پرنیا

رشته تدریس :سنتور و ردیف های موسیقی

حسین پرنیا / 1350 / خرم آباد
آهنگساز و نوازنده سنتور
تشکیل گروه همایون در سال 1373
اجرای کنسرت در کشور های اروپایی، آسیایی ، آفریقا یی و...
و اجراهایی داخلی در شناساندن و ترویج موسیقی بی کلام ایرانی
آهنگسازی و تنظیم آلبوم های :
💬تحریر خیال ( خانه بوی گل گرفت)
رقص آشفته
حال آشفته، با خوانندگی مانا نام ایرج بسطامی
💬رقصانه ( بزرگداشت مولانا مولوی) با خوانندگی شهرام ناظری
💬پادشاه فصلها... با خوانندگی علیرضا افتخاری
💬ذوق جنون
ساکن جان... با خوانندگی علی جهاندار
💬این نیز بگذرد... با خوانندگی فاضل جمشیدی
💬بی نشان... با خوانندگی، علی انصاری
💬سزاوار سکوت... با خوانندگی خسرو علیزاده
💬نقش ماندگار ( بزرگداشت استاد فرامرز پایور)
💬وانو... هزاره موسیقی لرستان با خوانندگی، ایرج رحمان پور
💬داینی...
دا.... موسیقی ایل بختیاری با خوانندگی، رحیم عدنانی
💬رسوای عشق ( بزرگداشت استاد جلیل شهناز) با خوانندگی سعید خلج
💬بیاد کانون... موسیقی در خصوص کودکان و نوجوانان
💬پاپریک... موسیقی کودکان... لرستان
💬خشت های اصالت... بی کلام
💬سوگ سپید... بیاد استاد فرامرز پایور، بی کلام
💬 بانوی خیال... بی کلام
💬 یک جرعه نگاه... بی کلام
💬.....
تالیفات :
💬 دستور سنتور برای هنر جویان
💬چهل تمرین برای سنتور ( دوره ابتدایی)
💬چهل و یک تمرین ( دوره متوسطه)
💬چهل و دو تمرین ( دوره عالی)
💬 یاد ( پانزده قطعه برای سنتور)
💬 رقص آشفته ( پانزده قطعه برای سنتور)
💬 نگارین ( شش قطعه برای سنتور)
💬 تئوری ساده برای سازهای ایرانی ( برای هنرجویان ساز های ایرانی)

نام هنرمند : دکتر پژمان طاهری

رشته تدریس : مدرس سنتور و ردیف موسیقی ملی ایران

متولد 1349 در شهر گرگان است. او نوازندگی سنتور را از سن هفت سالگی نزد جواد داوری آغاز کرد و از سال 1368 تا سال 1377 نزد استاد مجید کیانی به فراگیری ردیف میرزا عبدالله پرداخت. پژمان پس از فارغ‌التحصیلی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، به فعالیت حرفه‌یی در عرصه آهنگسازی و گروه‌نوازی روی آورد و گروه ایرانی را که در همان سال‌های دانشجویی به همراه برادر خود، اردوان طاهری بنیان نهاده بود تا به امروز، هدایت کرده است.وی تحصیلات خود را در سال 2003 در شهر وین در رشته آهنگسازی الکتروآکوستیک ادامه داد و پس از آن از سال 2004 در مقطع دکتری اتنوموزیکولوژی، تحت نظر پروفسور گرلینده هاید و رودیگر لولکر به نگارش رساله دکتری خودپرداخت. در سال 1375 پژمان طاهری به عضویت گروه شیدا درآمد و حاصل آن کنسرت‌های متعدد به همراه استاد محمدرضا لطفی در شهرهای پاریس، لندن، زوریخ، مونیخ، ونیز و فلورانس بود. از پژمان طاهری آلبوم‌های «ریشه در خاک» با صدای مهسا وحدت، «اشعار مولانا»، «سوگواران خموش» با صدای علیرضا قربانی و «امیرکبیر» با صدای شهرام ناظری تاکنون به بازار آمده است.«یک الف ناقابل» نیز یکی از فیلم‌هایی است که با آهنگسازی پژمان در سال‌های دور برنده موسیقی جشنواره سینمای مستند شده بود. آوانگاری آثار حبیب سماعی به همراهی اردوان طاهری، تنظیم و آوانگاری هشت تصنیف قدیمی در دستگاه شود به روایت محمدرضا شجریان، آوانگاری آثار سید حسین طاهر زاده و به چارده روایت، از جمله کتاب‌های منتشر شده پژمان است. او همچنین در ژانر موسیقی الکترو اکوستیک دست به تجربه نوینی در سال 1381 زد که با نام «طرحی نو» با تکنوازی جمشید عندلیبی و شادی فتحی به مدت چهار شب در تالار وحدت تهران روی صحنه رفت.

نام هنرمند : حمید یوسفی

رشته تدریس : مدرس پیانو - تئوری موسیقی - سلفژ

فوق لیسانس نوازندگی از دانشگاه تهران
فوق لیسانس آهنگسازی از پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران
مدرس دانشگاه فرهنگ و هنر ساری - علمی کاربردی واحد 4 تهران و علمی کاربردی گرگان از سال 89

نام هنرمند : حمیدرضا غفاریان

رشته تدریس :مدرس ویلن

حمیدرضا غفاریان متولد سال 1355.دوره های مقدماتی ساز ویلن را از سال 1372 به مدت یک سال نزد منوچهر گودرزی آغاز نمود، سپس از کلاس های آقایان بهزاد آقاپور و سپس ارسلان کامکار استفاده کرد .
وی از سال 1378 با حضور در ارکستر بزرگ کرح به عنوان نوازنده ی ویلن فعالیت خود را در زمینه ی موسیقی آغاز نمود و پس از آن در ارکستر جاویدان (فاخته) حضور یافت و به همراه این ارکستر اجراهای مختلفی در شهرهای کرج، تهران، کیش و رشت و همچنین دو دوره حضور در جشنواره موسیقی فجر در سال های 1382 و 1383 و کسب عنوان ارکستر برگزیده ی جشنواره را کسب کرد. عضو ارکستر وزیری به سرپرستی استاد کیوان ساکت و چندین اجرا در تهران و ساری بوده است.او از سال 1381 تاکنون به عنوان مدرس ویلن در آموزشگاه های مختلف و از سال 1393 با تاسیس آموزشگاه موسیقی نغمه(مهر شهر کرج)مشغول به کار می باشد.


 

نام هنرمند : نوش آفرین ناطقی

رشته تدریس : مدرس پیانو

نوش آفرین ناطقی، متولد ۴ اسفند ۱۳۵۰ ، تحت تعلیم استاد جواد معروفی و آندره مرادیان. دوره های هارمونی، کنترپوان و ساز شناسی تحت تعلیم استاد کامبیز روشن روان و  25 سال سابقه ی تدریس .آهنگساز و نوازنده ی آلبوم پیانوی رویای عشق

نام هنرمند : فرناز طباطبایی

رشته تدریس : مدرس پیانو

متولد سال ١٣٧٠ و داراي ليسانس مهندسي فناوري اطلاعات
١٦ سال سابقه ي نوازندگي پيانوي كلاسيك نزد استاداني چون مريم عثني عشري، ماندانا منوچهري، نگين نعمتي، مريم ملاكين، هاينوش ماكاريان و هم اكنون سركارخانم آرپينه ايسرائيليان
رتبه ي ١٢ كنكور سراسري كارشناسي ارشد سال ٩٥ در رشته ي آهنگسازي
دريافت مدرك ٦ سال نوازندگي پيانوي كلاسيك با درجه ي عالي از مدرسه ي هنر و ادبيات صدا و سيما
سابقه ي ٦ سال نوازندگي ويلن و اخذ مدرك ٦ سال نوازندگي با درجه ي خوب از مدرسه ي هنر و ادبيات صدا و سيما
٧ سال سابقه ي تدريس پيانو در مدرسه هنر و ادبيات صدا و سيما و به صورت خصوصي
٣سال سابقه ي آكومپانمان در مدرسه ي هنر و ادبيات صدا و سيما و برگزاري كنسرت هاي متعدد با ساز هاي مختلف در سالن پرتوي مدرسه ي هنر و ادبيات صدا و سيما.
اخذ ديپلم موسيقي در رشته ي نوازندگي جهاني در سال ٩٢
گذراندن كلاس هاي هارموني، كنترپوان، اركستراسيون، فرم و سلفژ نزد استاداني چون شهرام توكلي،اكبر قرباني،محمدرضا تفضلي،آرش فلاحي،شايا اسدي،نجمه صغير
خلاصه فعاليت هاي اجرايي موسيقي:
اجرا در فرهنگسراي نياوران در سال ٨٨ و ٨٩ به سرپرستي مريم ملاكين -اجرا در سالن محك سال ٩٢ به عنوان پيانيست گروه كلاسيك
اجرا در فرهنگسراي نياوران در سال ٩٥ به سرپرستي خانم آرپينه ايسرائيليان
اجراهاي متعدد از سال ٨٩ تا ٩٢ در سالن پرتو صدا و سيما به عنوان آكومپانيست

نام هنرمند : آزاده رضایی

رشته تدریس :خواننده ی متسو سوپرانو، مدرس آواز کلاسیک

متولد 1358، تهران ، در کودکی با موسیقی ارف آشنا شد واز سن 13 سالگی به فراگیری دروس مربوط به آوازکلاسیک پرداخت.وی در زمینه آواز از محضر اساتیدی همچون : بهجت قصری، کامبیز آریایی نژاد، بانو سانویسان و ناربه چولاکیان بهره مند گردید و پس از آن نیز با شرکت در مستر کلاس های متعدد آواز به فراگیری مهارت های آوازی و نیز نحوه ی آموزش آواز به گروه کُر پرداخت.در سال 1379 در مقطع کارشناسی موسیقی وارد دانشکده هنرومعماری شده و سرانجام با پایان نامه ای برجسته با عنوان «رسیتال آواز» از این دانشگاه فارق التحصیل شد.
از جمله فعالیت های وی می توان به :
1. برگزاری کنسرت های متعدد آوازی در خانه هنرمندان ایران
2.شرکت در چندین دوره ی متوالی از جشنواره ی موسیقی فجر به همراه ارکسترموسیقی وزیری ، ارکستر موسیقی ملی و ارکستر سمفونیک تهران
3. برگزاری رسیتال آوازدر انجمن فرهنگی ایران و اتریش (زمستان 82)
4.اجرای کنسرت های متعدد به همراه گروه کُر دفتر موسیقی (کُر ارکستر سمفونیک تهران) به عنوان خواننده ی متسو سوپرانو ، اشاره کرد .
آزاده رضایی از اردیبهشت 1382 به عنوان مدرس آواز کلاسیک وگروه کُر در دانشکده فرهنگ و هنر شماره 4 ( آکادمی هنر تهران) مشغول به تدریس می باشد و علاوه بر آن وی سال هاست که به تدریس در بر جسته ترین آموزشگاه های موسیقی تهران اشتغال دارد.

نام هنرمند : وحید ایرانشاهی

رشته تدریس :گیتار

وحيد ايرانشاهى در١٧ شهريور ١٣٦٣ درتهران چشم به جهان گشود. از سن 10 سالگى ساز گيتار را به صورت جدى در خانواده خود که با موسیقی آشنا بودند آغاز کرد. او در زمينه تنظيم و آهنگسازى در ژانر كلاسيك و موسيقى پاپ وموسيقى ايرانى و ،،،، آثار خود را به نمايش گذاشته است .، همچنین در كارنامه خود رتبه دار وعناوين برجسته فستيوالهای مهم جهانی را دارد. در نوازندگى گيتار آهنگ مشهور پرواز زنبور عسل، ساخته آهنگساز شهیر روس، كورساكف را اجرا کرده است كه مورد توجه بسيارى از شبكه هاى مجازی و شبکه هاى تلويزيونى جهان قرار گرفته است . اجرای این آهنگ دشوار در كمتر از 29 ثانیه (ویژگی این آهنگ سرعت اجرای آن است که تداعی صدای زنبور را ایجاد می کند) مساوی اجرای 30 نت در ثانيه است و این از جمله توانایی های وی است. همچنین از آهنگ شبهاى تابستانى ایشان استقبال فراوانی شده است.

نام هنرمند : حسین درست پور

رشته تدریس :مدرس گیتار کلاسیک و پاپ

اساتید:اقایان: کوروش پورمقدم , مهرداد پاک باز
کارشناسی موسیقی ، گرایش نوازنگی ساز کلاسیک
کسب مقام اول ، مسابقات کشوری گیتارکلاسیک.
شرکت در مسترکلاس های داخلی و خارجی از جمله:آنیلو دزیدریو ، مارسین دیلا،لورنزو میکلی، متوئو ملا،گوران کریووکاپیک،نیکیتا کوشکین،جیلبرت بیبریان،جلیل رفیک کایا،روشن ممد قلی اف،زوفیا بوروش ، داوید فیکو، وینچنزو جوربصورت فعال و اجرایی
تربیت،پرورش و معرفی بیش از 50 هنرجوی نمونه و حرفه ای به جامعه هنری موسیقی.
 

نام هنرمند : پری ماه

رشته تدریس : مدرس آواز ایرانی و شیوه آواز خوانی قمر و ظلی

تحصیلات دانشگاهی خود را در مقطع کارشناسی رشته‌ی مهندسی کشاورزی که یکی از علاقه‌مندی‌های وی بود به پایان رساند؛ اما در طی سالیان تحصیل همواره رویای پرداختن به هنر به‌ویژه موسیقی سنتی در معنای فاخر و اندیشه‌ورز آن را در دل وجان می‌پروراند.
از رهگذار شیفتگی نسبت به هنر و فرهنگ ایران زمین در عرصه‌ی خوشنویسی نیز موفق به اخذ مدرک ممتاز در دو رشته‌ی نستعلیق و شکسته شد. وی خوشنویسی را نزد استاد محمدرضا رحیمی از استادهای برجسته‌ی انجمن خوشنویسان اصفهان فرا گرفت. پری‌ماه تاکنون دو نمایشگاه انفرادی در دو رشته‌ی نستعلیق و شکسته در اصفهان برگزار کرده است.
در اوایل دوران نوجوانی آواز را در شکل علمی و دقیق آن از برادرش شنید و اصول اولیه‌ی آواز‌خوانی و ردیف استاد عبد‌الله دوامی را نزد وی تعلیم دید. پری‌ماه با شنیدن صدای قمرالملوک وزیری شیفته‌ی آواز قدیم شد و به دنبال آن ردیف ادیب خوانساری و شیو‌ه‌ی آواز را نزد بانو هنگامه اخوان فرا گرفت.
او برای ایجاد دقت و ظرافت بیشتر در اجرا٬ دوره‌های آموزشی سرایش و ضرب‌آهنگ را در تهران نزد استادان این فنون گذراند. وی همچنین از رهنمودهای استاد محمدرضا لطفی در دوره‌های آموزشی ایشان بهره‌مند گردید.
با‌ز‌سازی و اجرای مجدد آثار قدیمی موسیقی ایرانی همچون آوازهای قمرالملوک وزیری٬ رضاقلی میرزا ظلی٬ اقبال آذر و طاهرزاده٬ برای او بسیار راهگشا و آموزنده بود.
وی در عرصه‌ی اجرای موسیقی اقدام به برگزاری کنسر‌‌ت‌های خصوصی متعدد در مجامع هنری ِ علاقه‌مندان و دوستداران موسیقی و آواز ایرانی نموده است.
آثار ضبط‌شد‌ه‌ی او شامل چندین قطعه‌ی آوازی و تصنیف است که از این بین تک‌آهنگی با نام "افسوس" (Regret ) با آهنگسازی و تنظیم کیوان ساکت در شکل نماهنگ در فضای مجازی منتشر شده است.
همچنین مجموعه‌ای جدید شامل آوازها و تصنیف‌هایی با گرایش به موسیقی قدیم توسط مجید درخشانی آهنگساز و نوازنده‌ی خوش‌قریحه‌ی ایران ساخته و تنظیم شده و با اجرای پری‌ماه در قالب یک آلبوم با عنوان "نسیم سحر" در دست انتشار است. این مجموعه شامل با‌زسازی آوازهایی از قمرالملوک وزیری و چندین تصنیف جدید از ساخته‌های مجید درخشانی است.
پری‌ماه هم‌اکنون مشغول گرد‌آوری و اجرای آثار جدید و نیز تدریس٬ مطالعه و تحقیق در زمینه‌ی موسیقی و آواز قدیم است.

نام هنرمند : امید مالکی

رشته تدریس :مدرس آواز پاپ و پاپ کلاسیک،تئوری موسیقی و سلفژ مقدماتی و پیشرفته وپیانو کاربردی

نام و نام خانوادگی: امید مالکی

تحصیلات: کارشناسی آهنگسازی

مدرس آواز پاپ و پاپ کلاسیک،تئوری موسیقی و سلفژ مقدماتی و پیشرفته وپیانو کاربردی

ایشان در 15 آذر 1362 در شهرستان آبادان متولد شد. او در همان دوران کودکی علاقه خود را به موسیقی نشان می­داد. در 11سالگی فراگیری موسیقی را به صورت آماتور شروع کرد. پس اتمام دوران دبیرستان وارد دانشگاه موسیقی شد؛ در رشته آهنگسازی مشغول به تحصیل شد و در نواختن سازهای پیانو و گیتار، تخصص پیدا کرد. همزمان با فراگرفتن ساز، آواز کلاسیک را به شکل تخصصی نزد اساتید برجسته­ای آغازکرد و در مسترکلاسهای متعدد جهت ارتقاء سطح علمی شرکت نمود. از جمله فعالیت­های موسیقیایی ایشان می­توان به موارد زیر اشاره نمود:

- تدوین و تهیه متدآواز پاپ و پاپ کلاسیک ایران با تلفیق از متدهای روسی و امریکایی و اروپایی (سبکهای پاپ ایرانی،جز بلوز،آرند بی،برادوی و راک)

- مدت7 سال فعالیت در گروه کُر به عنوان خواننده تِنور و شرکت در کنسرت­های متعدد به عنوان سولیست آواز.

- 8 سال سابقه آهنگسازی و تنظیم برای کُر، ارکستر و آواز.

- برگزاری کنسرت­های متعدد به عنوان نوازنده پیانو(آکومپانیمان)

- مدت 3 سال همکاری با ارکسترو کر انجمن فرهنگی اتریش

- برگزاری سالیانه مسترکلاس آواز با اساتید و خوانندگان مدعو از اروپا

طرح درس :

1. سرایش و تربیت شنوایی وتئوری موسیقی در حد نیاز خواننده

2. صداسازی(شامل تکنیک های صداسازی و نفس کیری که هدف کمک به ساختن صداست و برای رسیدن به آن شیوه ای گام به گام در نظر گرفته ایم.بیش از صدها تکنیک آوازی (نفس، فرم بدن، فک، ماسک، زبان، سر و غیره) آموزش داده خواهد شد.

3. وکالیز خوانی که به اجرای صحیح تکنیک های آواز روی مصوت ها میباشد.

4. آموزش همراهی آواز با ساز (معمولا پیانو)

5. آموزش فن بیان و پیوند شعر و موسیقی.

6. اجرای صحنه (هنر جویان در پایان هر ترم با تشخیص معلم در کنسرتهای آموزشی حضور خواهند داشت که به اجرای قطعاتی از وکالیز و پاپ و پاپ کلاسیک ایرانی و غیر ایرانی خواهند پرداخت. در پایان لازم به ذکر است که هدف از این دوره آموزشی شناخت تواناییها و محدودیتهای صدا در طی یک تجربه صحیح است و انجام آن مستلزم درک کارهای ذهنی و بدنی است.امیدوارم به شما کمک کند تا آنرا بهتر درک کنید.

7.شناخت وآموزش کار با انواع میکرفن در استدیو واستیج

نام هنرمند : الهام کاظمی

رشته تدریس :موسیقی کودک

الهام کاظمی ، متولد ١٣۵٨ ، کرمانشاه
تحصیلات : کارشناسی موسیقی از دانشکده هنرهای زیبا ، کارشناشی ارشد اتنو موزیکولوژی از دانشگاه هنر
اساتید : بهمن کاظمی ، مسعود شعاری ، کیوان ساکت ، داریوش طلایی ، داریوش پیرنیاکان ، ناصر نظر
فعالیت هنری : سرپرستی گروه موسیقی هما وابسته به سازمان میراث فرهنگی به مدت سه سال ، سرپرست گروه موسیقی سمن بویان ( بانوان ) به مدت پنج سال ، کارشناس موسیقی رادیو تهران به مدت دو سال ، همکاری با گروه های مختلف از قبیل ارکستر ملی جوانان ، اوای مهربانی ، خورشید ، نریمان … و اجراهای مختلف در داخل و خارج از کشور
سوابق تدریس موسیقی کودک : به مدت ده سال اموزشکاه اوی صبا ، اموزشگاه زریاب ، اموزشگاه دانشمند ، مدرسه ایتالیایی
تالیف : کتاب شهر موسیقی

نام هنرمند : اشکان مرادی

رشته تدریس : مدرس کمانچه و ویولون

متولد خرم آباد ، مدرس کمانچه و ویولون ایرانی و عضو ارکستر وزیری به سرپرستی کیوان ساکت ، همکاری با ارکسترهای متعدد و ضبط البوم های متعدد به عنوان سولیست کمانچه

نام هنرمند : حشمت الله عطایی

رشته تدریس :مدرس تار و سه تار

متولد1349، خراسان جنوبی (بیرجند)
فارغ التحصیل موسیقی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران در سال 1379 .
از سال 1364 وارد دنیای موسیقی شد و مراحل آموزش خود را در این زمینه نزد اساتیدی بزرگی چون استاد کیوان ساکت ، هوشنگ کامکار، دکتر فرهت، دکتر آذین موحد، دکتر علیرضا مشایخی، استاد شریف لطفی و.. سپری کرد.
از سال 1370 فعالیت حرفه ای خود را درقالب تدریس تارو سه تار و تئوری و مبانی موسیقی در مراکز دولتی و خصوصی ( دانشگاه و آموزشگاه ها) شروع کرد و تا کنون نیز ادامه داده است.
وی استاد پروازی دانشگاه موسیقی شیراز از سال 1386 تا کنون و استاد پروازی ارشاد اسلامی خراسان جنوبی می باشد وهمچنین صاحب امتیاز ومدیرمسئول آموزشگاه موسیقی ماهان در کرج وعضو درجه یک انجمن موسیقی ایران می باشد.
انجام کنسرت های متعدد در داخل و خارج از کشورنیز از دیگر فعالیت های ایشان است.
منابع تدریس : کتاب های استاد کیوان ساکت از جمله؛ شیوه ی نوین آموختن تار و سه تار در ده جلد و کتابهای : حرکت دائمی - چرخ نیلوفری - سایه سار بید - با موج تا کرانه- سبکبال - دیدارشرق وغرب - نوشته ی استاد کیوان ساکت و تمامی کتاب های مهم نوشته شده برای تار و سه تار آثار استاد علینقی وزیری ،استا صبا، درویش خان، عبادی، و آثار استاد حسین علیزاده من جمله (10 قطعه برای تار و سه تاردر4 جلد)

نام هنرمند : پروین سلطانی

رشته تدریس :تصنیف و اواز ایرانی

فراگیری تکنیک ها و ردیف های آوازی را در سال ۱۳۷۶ در مرکز حفظ و اشاعه ی موسیقی صدا و سیما آغاز نمود و پس از آن طی ِ سال های متمادی در محضر اساتید دیگری از جمله "مهدی فلاح"، "جهانگیر مهرپروان" و "حمیدرضا نوربخش" بهره مند گردید.
ایشان با هدف ترویج موسیقی اصیل ایرانی و نیز ارائه ی توانمندی های موسیقایی بانوان در سال ۸۷ گروه بانوان "دادمهر" را تشکیل داد و در سال های اخیر، کنسرت های متعددی به صورت مستقل و یا در غالب جشنواره های  گوناگون موسیقی، در تالار وحدت، فرهنگسرای نیاوران و یا شهرستان ها به روی صحنه برده است.

نام هنرمند : یحیی علوی

رشته تدریس :مدرس سنتور و ردیف موسیقی ملی ایران

متولد ١٣٦٠ مشهد ، او در خانواده اي فرهنگ دوست و هنر پرور رشد كرد و از كودكي تحت تأثير محيطي سرشار از نواي خوش موسيقي اصيل ايراني در کنار پدرش كه خود از فرهيختگان عرصه ي علم و ادب است به دنبال كردن آثار فاخر موسيقي ايران و شنيدن و حفظ كردن آنها پرداخت.مقدمات موسيقي و ساز سنتور را نزد معلم گرانقدر علي اكبر نطاق از سال ١٣٧٠ آموخت و در كنار آن در كلاس درس معلم بزرگوار آواز رضا شاكري حضور يافت و رديفهاي آوازي مرسوم را نزد ايشان آموخت. علاقه ي وصف نا پذير وي به نواخته هاي استادان عالي مرتبه فرامرز پايور و پرويز مشكاتيان احساس و گرايش او به نوازندگي سنتور را رفته رفته دو چندان ميكرد ودر كنار آن مطالعه ي آثار كلاسيك ادبي و قرابت خانواگي و علاقه وافر به شعراي معاصر و قديم گرايش وي را به آهنگسازي بر روي اشعار آن بزرگان ترغيب ميكرد. از اواخر دهه ٧٠ فعاليت خود را با تدريس موسيقي و ضبط آثار متعدد در صدا و سيماي مركز خراسان آغاز كرد و در كنار آن كسب مقامهاي برتر جشنواره استاني و كشوري كه توسط آموزش و پرورش در سطح مدارس بود. در سال ٧٨ براي كسب مهارتهاي سنتورنوازي معاصر به محضرهنرمند گرامی اردوان كامكار راه يافت و در كنار آن در جهت فراگيري آهنگسازي كلاسيك غرب در كلاس استاد هوشنگ كامكار حضور پيدا كرد و بهره هاي فراوان از ايشان برد. ضرورت درك رديف موسيقي دستگاهي و نوازندگي قدما وي را ترغيب به شركت در مكتب سنتور نوازي استاد مجيد كياني و كسب فيض از محضر ايشان نمود. از فعاليتهاي بارز يحيي علوي ميتوان :
تدريس موسيقي در مشهد و تهران و...
برگزاري و أجراي كنسرتهاي متعدد از سال ٧٨ تا كنون در مشهد،تهران و شهرستانها
شركت در هفته فرهنگى ايران در تركمنستان،تايلند،إمارات متحده عربي
كنسرتهاي متعدد در ديگر كشورها(اروپا و آمريكا)
شركت در فسيتوال بزرگ ميوزيك مسه فرانكفورت آلمان
كنسرت در فسيتوال و كسب مدال طلا به همراه گروه سرشك
تشكيل گروه سرشك و اجراهاي متعدد به همراه گروه از سال ٧٩ تا كنون.
آهنگسازي و انتشار آلبوم موج سودا به همراه گروه سرشك و خوانندگي سينا سرلك
كسب مقام اول گروهنوازي و تنديس جشنواره فجر ١٣٩٢
ساخت و تدوين قطعات متعدد براي سنتور
ساخت و تدوين قطعات متعدد براي اركستر سازهاي ملي و اركستر زهي

نام هنرمند : سميرا جمشيدي

رشته تدریس :مدرس موسيقي كودك

متولد 1363 . ليسانس حقوق و دانشجوي موسيقي. سابقه ي تدريس موسيقي كودك از سال 1382.آشنايي با سازهاي تنبك - سه تار - پيانو - دف و تحصيل انها نزد اساتيد كوروش بزرگ پور- همتي - مسعود شعاري - و موسيقي كودك نزد مسعود نظر.و سلفژ و صداسازي آقاي شمس نيكنام.سوابق اجرايي : اجراي موسيقي كودك در تالار وحدت و جشنواره هاي مختلف و اجراهاي آموزشگاهي.

نام هنرمند : نورانی وطنی، رایین نورانی وطنی

رشته تدریس :ویولون کلاسیک

تحصیلات: کارشناسی موسیقی

مستر کلاس :

طه عابدیان – بورکارد توکله – کریستین شولتز

پیشینه کاری

عضو ازكستر ملي ايران به رهبري فريدون شهبازيان از سال ٩٥

عضو آنسامبل كانتوس به رهبري كاوه مير حسيني

کنسرت مایستر ارکستر بزرگ پارس به رهبری ناصر نظر

عضو ارکستر فیلارمونیک تهران به رهبری آرش گوران

همکاری با ارکستر پردیس هنرهای زیبا به رهبری آقای هویان

عضو اركستر آيسو به رهبري كريستين شولتز

همكاري با ارکستر مجلسی به رهبری بردیا کیارس

همکاری با ارکستر سمفونیک سی ساز به رهبری پوریا نظری نسب

همکاری با آنسامبل جهت بزرگداشت احمد پژمان به رهبری آقای دیبازر

همکاری با استاد مشایخی در اجرای درهم تنیدن ابدی

همکاری با استاد شهرداد روحانی به عنوان نوازنده در مستر کلاس های رهبری

همکاری با ارکستر کر تهران به رهبری مهدی قاسمی (کارمینا بورانا)

همکاری با ارکستر اپرای فلوت سحر آمیز موتزارت به رهبری پیمان منصوری

فعالیت در زمینه ی اجراهای متعدد پاپ و کلاسیک

اجرای کنسرت های متعدد در دانشگاه هنر به عنوان سولیست

نام هنرمند :

رشته تدریس :

نام هنرمند : فریدون فراهانی

رشته تدریس :دیوان و آواز

فریدون فراهانی، زاده مهر 1354، فعالیت موسیقی را از اوایل دهه هفتاد در عرصه آموزش،پژوهش و اجرای کنسرت های فراوان در داخل و خارج از کشور آغاز کرد. او آواز ایرانی را نزد استادان علی اصغر شاهزیدی، منصور اعظمی کیا و قاسم معمارزاده فرا گرفت. سه تار را با ناصرشفایی و کامران اناری آموخت و از سال 77 بر ساز دیوان متمرکز شد و فراگیری شیوه نوازندگی اصیل این ساز را با جمال خیریه آغاز کرد و نزد بابک شریفی ادامه داد. با دکتر امیرحسین اسلامی و شادروان مهاجر، هارمونی، سلفژ و تاریخ تحلیلی موسیقی را فراگرفت. از فریدون فراهانی، پنج آلبوم تصویری آموزش موسیقی، در آواز و تصنیف خوانی، سازهای دیوان و سه تار منتشر شده و شعر و آهنگ اغلب آثاری که اجرا میکند از خود اوست. او همچنین کارشناس ارشد معماری از دانشگاه هنر تهران و دانشجوی دکتری طراحی شهری است و بیش از دوازده سال است که در دانشگاه های هنر و معماری و شهرسازی تدریس میکند و مولف چهار کتاب در عرصه معماری و شهرسازی است.

نام هنرمند : رویا راعی

رشته تدریس :مدرس آواز ایرانی

متولد اصفهان (شهرستان شهرضا)
ازهمان کودکی به دلیل علاقه شدید به موسیقی اصیل ِ ایرانی، با همت و پشتکارِفراوان توانست دستگاه ها ، ردیف ها و گوشه های موسیقی را آموزش گیرد .
سپس از محضر با بزرگان و هنرمندان عرصه ي موسيقي موسیقی مانند :
محمد رضاشجریان، اکبر گلپایگانی، مهندس همایون خرم، فرهاد فخرالدینی، محمد سریر،علی جهاندار، نوربخش، گنجه ای، صدیق تعریف و خانمها : هنگامه اخوان، پری زنگنه، ملاقات نماید وكسب فيض كند و مورد تایید این اساتید بزرگ قرار گيرد.
رویاراعی در مسابقات موسیقی که از طرف سازمان فرهنگی هنری شهرداری (نغمه شهر ) در تاریخ 87/4/4 برگزار گردید به عنوان بهترین خواننده سنتی معرفی گردید.

نام هنرمند : سالار زمانیان

رشته تدریس :مدرس تار و سه تار

نوازنده ي تار و سه تار،كارشناسي موسيقي از دانشگاه هنر تهران،حضور در اجراهاي مختلف همراه اركستر ملي وزيري به سرپرستي استاد كيوان ساكت

نام هنرمند : مجید ناظم پور

رشته تدریس :بربت (عود)

مجید ناظم پور

انتشار آلبوم تکنوازی ساز عود با نام «راز ساحل» توسط مؤسسه فرهنگی هنری آوای سپهر 1383

انتشار کتاب مجموعه قطعات ساخته شده توسط وی برای ساز عود 1384

انتشار کتاب «کاربرد موسیقی در هیپنوتیزم درمانی و مراقبه» توسط نشر ساوالان 1388--      انتشار آلبوم تکنوازی بربت با عنوان «فلسفه».---انتشار آلبوم تکنوازی بربت با عنوان «حکمت».--- انتشار آلبوم کنسرت «تکنوازی بربت».

کتاب «تاریخ پنج هزار ساله ساز عود» توسط انتشارات سوره مهر

انتشار آلبوم دونوازی عود و گیتار با عنوان(زریاب) توسط موسسه نواگستر آپادانا

آلبوم (مردی برای تمام فصول) به خوانندگی، نوازندگی و آهنگ سازی مجید ناظم پور

انتشار کتاب آموزشی مبتدی تا عالی "مهارت عود (بربت) نوازی" در 4 جلد.

اجرای کنسرت های متعدد در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز و ...

شرکت در فستیوال تخصصی ساز عود در کشور مراکش، 2002

شرکت در فستیوال تخصصی ساز عود در کشور عمان، 2005

شرکت در فستیوال تخصصی ساز عود در کشور سوریه، 2007 و 2009

شرکت در فستیوال تخصصی ساز عود در کشور الجزایر، 2009

شرکت در مسابقه بین المللی ساز عود ، 2009

اجرای کنسرت تکنوازی در دمشق، سوریه 2011

شرکت در فستیوال تخصصی ساز عود در کشور مالزی، 2012

شرکت در فستیوال تخصصی هنرهای ایرانی در قطر، 2012

شرکت در کنسرت های هفته ی فرهنگی ایران در کشور اتریش 2013

شرکت در فستیوال تک نوازی در کشور تونس 2014

1داوری در جشنواره های داخل و خارج از کشور:

داوری در فستیوال تخصصی ساز عود، سوریه، 2009

داوری در جشنواره دانشجویان زرتشتی، 1391

داوری در جشنواره آوای کویر، کرمان، 1391

کشور الجزایر (سمینار بین المللی ساخت ساز عود)، 2009

سازهای باز سازی شده قدیم ایران توسط مجید ناظم پور موجود در موزه موسیقی:

ساخت بزرگترین ساز عود جهان برای استفاده در ارکستر

سوابق تدریس:

دانشگاه گیلان دانشکده موسیقی

دانشگاه جامع علمی و کاربردی واحد 46 تهران

دانشگاه جامع علمی و کاربردی واحد اصفهان

دانشگاه جامع علمی و کاربردی واحد کنسرواتوار تهران

هنرستان موسیقی پسرانه و دخترانه اصفهان

آموزشگاههای آزاد موسیقی تهران

آموزشگاههای آزاد موسیقی اصفهان

 

نام هنرمند : علی اکبر خادم

رشته تدریس : تنبک و مبانی ریتم

متولد 1349 تهران

نوازنده و مدرس تمبك

از سال 1370 نوازندگي تنبك را بصورت حرفه اي نزد بهمن رجبي آغاز نمود و پس از 5 سال سپري نمودن دوره فوق عالي مكتب آموزشي بهمن رجبي ، فعاليت رسمي خود را در زمينه تدريس ، پژوهش و نوازندگي آغاز كرد. اهم فعاليت وي به اختصار : كسب گروه برتر در جشنواره بين المللي فجر 1376 با گروه موسيقي باربد و تلفيق با 5 گروه حوزه آسياي ميانه دعوت شده در بخش بين المللي فجر و اجرا موفق در اختتاميه جشنواره به سرپرستي دكتر محمد ساعد.

حضور در جشنواره دانشجويان نخبه دانشگاه تهران پرديس هنرهاي زيبا و چند دوره تدريس در گروه تجربي اين دانشگاه و ايراد سخنراني.

نوازندگي در چندين آلبوم موسيقي فاخر سنتي و اصيل ايراني.

عضو كانون مدرسان خانه موسيقي ايران ،داراي كارت صلاحيت تدريس سطح يك در رشته سازهاي كوبه اي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و داراي لوح سطح كارشناسي (ليسانس)در رشته موسيقي از شوراي ارزشيابي هنرمندان ،نويسندگان وشاعران كشور وزارت فرهنگ و ارشاد.

حضور در هيئت داوران جشنواره موسيقي هم آوايي اقوام ايراني و حضور در هيئت داوران جشنواره تك نوازي 1390 ، 1396

حضور در گروه موسيقي همايون بعنوان نوازنده تمبك و همكاري چندين ساله با استاد فقيد ايرج بسطامي.

حضور در گروه موسيقي وزيري به سرپرستي و آهنگسازي استادكيوان ساكت و اجراي چندين كنسرت  با اين گروه در عرصه هاي داخلي و خارج از كشور .

مدير برنامه هاي گروه وزيري واستاد كيوان ساكت.

حضور در اركستر نغمه ساز به سرپرستي و آهنگسازي محمد مهدي باطني و ضبط آلبوم و عضو هيئت مديره ي موسسه فرهنگي و هنري آموزندگان هنر تمدن.

برگزاري چندين كنسرت موفق در ايران چه با اركستر ايراني و چه با اركستر مجلسي و ملي و همچنين چندين اجرا همراه استاد فقيد ايرج بسطامي و نيز جناب استاد كيوان ساكت در خارج از كشورمانند :

تركمنستان ، تركيه ، صربستان ، بوسني، كرواسي ، جمهوري چك ، اتريش ، هندوستان ، ارمنستان ، اسلوني ، گرجستان ، مالزي ، كره جنوبي، مجارستان ، قطر ، روسيه ، الجزاير ، فرانسه ، بلژيك و ...

داراي مدرك  ممتازخوشنويسي از انجمن خوشنويسان.

مولف دو جلد كتاب مجموعه" شعرهاي كوتاه" و دلنوشته به نام" جاي خيلي ها خالي است."

نام هنرمند : داریوش آریانپور

رشته تدریس :مدرس تار - سه تار - خوشنویسی

مدرس تار و سه تار و دارای فوق ممتاز خوشنویسی و دارای کارشناسی موسیقی

نام هنرمند : سعید ناصر شریعتی

رشته تدریس :مدرس تار - سه تار - تنبک

متولد 1359 در همدان
کارشناسی در رشته اقتصاد نظری
آموختن تنبک نزد داریوش زرگری و هادی ذبیحی
آموختن تار نزد کیوان ساکت
اجرای کنسرت های متعدد در دانشگاه و شهرهای مختلف در ایران
تدریس از سال 1385 تدریس در آموزشگاه وزیری

نام هنرمند : مهدی غلامی

رشته تدریس :مدرس دف( گروه نوازي براي نوازندگان دف )

متولد 1358 ایلام . ازسال1374موسیقی را با فراگيري مقدمات ساز سنتور آغاز نمود. سپس از محضر اساتید دف استان کرمانشاه و سنندج بهره جست و در همان زمان گروهی را در شهر ایلام تاسیس نمود وکنسرتهای متعدد و موفقي را به اجرا گذاشت . از سال 1380 تا سال 1384 به محضر استاد بیژن کامکار راه يافت و از محضر ایشان استفاده کرد.وي از سال 1380 به عنوان مدیر واحد موسیقی فرهنگسراي بهمن فعالیت هنری خود را در تهران آغاز و متمركز نموده ،تاثيرات ژرف و مثبتي را تاكنون در واحد موسيقي اين فرهنگسرا ايجاد نموده است. در طول اين مدت ارکستر سنتی فرهنگسراي بهمن را تشکیل داد که با اساتیدی همچون استاد حسن ناهید و استاد کیوان ساکت کنسرتهای بسيار موفقي را برگزار نمود.در سال 1384 وارد دانشگاه موسیقی شد و ساز تخصصی تار را نزد استاد ساکت فرا گرفت و از دانشگاه موسیقی فارغ التحصیل شد .
داوری در جشنواره کوبه ای ضرب اصول تهران،
داوری در سه دوره جشنواره تکنوازان شهر تهران،
دبیر نخستین جشنواره موسیقی جوان ایرانی در سازمان ملی جوانان،
دبیر کنسرت اساتید در جشنواره بین المللی موسیقی فجر،
برگزاری دو دوره کنکور آهنگ سازی و جشنواره های موسیقی اقوام ایرانی
کنسرت در کشورهای (ارمنستان،ترکیه،اتریش ،قطر،الجزایر و...)
اجراي کنسرت با ارکستر ملی و ارکستر وزیری در تهران به خوانندگی سالار عقیلی و سرپرستی استاد کیوان ساکت در تالار وحدت در سالهای 1391 الی 1394 ،كنسرت به نفع كودكان كار با اساتيد موسيقي ايران زمين به سرپرستي استاد كيوان ساكت،كنسرت با گروه وزيري به خوانندگي سالار عقيلي و سرپرستي استاد كيوان ساكت دراستان هاي لرستان ،شیراز ،اصفهان ،کرمانشاه ،بندر عباس و ايلام ،کنسرت در برج میلاد با ارکستر کیوان ساکت اجرا در برج میلاد و تالار وحدت با ارکستر بزرگ کیوان ساکت به خوانندگی وحید تاج و سالار عقیلی ، با ارکستر کیوان ساکت و گیتارنوازان کشور آلمان در تالار وحدت ، کنسرت با ارکستر وزیری و خوانندگی سینا سرلک در استانهای کشور وکنسرت های متعدد در مراكز فرهنگي و هنري و علمي تهران و شهرستان از دیگر فعاليت هاي این هنرمند به شمار مي رود .
تالیف كتاب آموزش ساز دف با نگاهي متفاوت و روشی کاملا نو و بدیع به نام (آواي دف) در پاییز سال (1392)،.
کسب مقام نخست در جشنواره های داخلی و بین المللی با انسامبل های متعدد به ویژه در جشنواره ی بین المللی فجر(كسب مقام نخست در دو سال پیاپی)

نام هنرمند : فریبرز جعفری کجور

رشته تدریس :تنبک و دف

نوازنده : تنبک و دف و آشنا به تئوری موسیقی و ردیف
بهره مندی از مکتب اساتید به ترتیب:
محمود بخشی 1364
حمید دانشپناه 1365 و 1366
بهمن رجبی 1369
امیر بیداریان وسعید سرتایی
تئوری موسیقی و ریتم شناسی: نزد جناب علی اکبر رجب زاده 8 سال و همزمان جناب منوچهر حقیقی 2 سال
گردآوری و چاپ کتاب پژوهشی ریتم و زمان در موسیقی 1375
اجرا ها و کنسرت ها:
اجرا کنسرت های پژوهشی ریتم با سازهای کوبه ای بین سالهای 1376 تا 1383
عضویت در گروه مهربانان و نوازندگی سازهای تنبک و دف 1378تا 1382
عضویت در گروه خنیاگران به سرپرستی آقای علی اکبر رجب زاده 1376تا 1384
تشکیل گروه شورآفرینان بهاران از شاگردان و آماده سازی تنظیم و سرپرستی قطعات و گروه از بین سالهای 1376 تا 1383
تاسیس کانون خنیاگران و تدریس تنبک و دف از سال 1376 تا کنون
تشکیل گروه کوبه ای راه نو از سال 1379 و اجراهای مختلف با شاگردان
آموزش در آموزشگاه صبا هفت حوض 1375 تا 1378
آموزش تنبک و دف و تئوری موسیقی در آموزشگاه وهاب 1375 تا 1380
آموزش در آموزشگاه موسیقی نوای ماندگار 1380 تا 1382
آموزش در فرهنگ سرا ها و خانه های فرهنگ
آموزش در آموزشگاه مینوسپهر 1388 تا1393
همکاری با آموزشگاه بنیاد وزیری از سال 1384
فریبرز جعفری کجورگاه بنیاد وزیری از سال 1384

نام هنرمند : نیما دلنوازی

رشته تدریس :تار

موسیقی را در هنرستان موسیقی آغاز و نوازندگی تار را زیر نظر پدر ، محمد دلنوازی و همچنین استاد هوشنگ ظریف آموخت.
در رشته نوازندگی ساز ایرانی از دانشگاه عالی موسیقی با مدرک کارشناسی موسیقی فارغ التحصیل شد.
اثر منتشر شده:
آلبوم تکنوازی تار به نام " از ری تا تیسفون " در تاریخ آبان 1395
 

نام هنرمند : سعید جلالیان

رشته تدریس :مدرس تنبک و دف

فارغ التحصيل طراحي صنعتي از دانشكده هنرهاي زيبا دانشگاه تهران .فراگيري موسيقي را در زادگاه خود آغاز كرد و از دوران كودكي ساز تنبك را با شيوه نوازندگي استاد ناصر فرهنگ فر نزد استاد زنده ياد داريوش زرگري آموخت . در ادامه با راهنمايي و پيگيري زرگري به كلاس استاد بهمن رجبي رفته و در سال 1375 موفق شد دوره "فوق عالي" مكتب اين هنرمند را به پايان برساند. در طي اين سالها فراگيري ساز سه تار را نيز نزد استاد زرگري ادامه داد وبا فراگيري اين ساز و آشنايي با رديف موسيقي به نگرش مناسب تري در همنوازي دست يافته و از كلاسهاي تئوري و سلفژ استاد سعيد لطفي نيز بهره هاي فراوان برد. جلاليان در طي 22 سال فعاليت هنري خود ضمن تدريس و آموزش هنرجويان و هنرمندان بسياري در شهرهاي همدان و تهران فعاليت هاي هنري و اجرايي متعددي با هنرمندان گرانقدري چون زنده ياد داريوش زرگري، زنده ياد جلال دوستي، مجيد درخشاني، سعيد فرج پوري، مظفر شفيعي، کیوان ساکت، مسعود شعاری و ... داشته است.

نام هنرمند : سیاوش بهراد

رشته تدریس :مدرس فلوت کلاسیک و ایرانی

متولد 57/4/12 همدان معلم موسیقی رشته ی فلوت (نوازندگی و تدریس)
از سال80 نوازندگی فلوت را نزد آقای ناصر رحیمی آغاز و در سالهای متوالی از محضر اساتید: دکتر پور تراب، خانم دکتر موحد،آقای محمد علی لقا و مونا طاهریان بهره مند بوده و مستر کلاسهای متعددی را نزد اساتید:سعید تقدسی(سوییس)فیروزه نوایی(اتریش)پروفسور فروغ کریمی(اتریش)کوشیار شاهرودی (فرانسه)مهدی جامعی(آلمان)و کلاسهای پداگوژی را نزد خانم دکتر آذین موحد، فیروزه نوایی و دکتر مهرداد پاکباز در پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران گذرانده و در کلاسهای تکنیکهای پیشرفته ی فلوت مهرداد غلامی ،دانشجوی رشته ی دکترای موسیقی در امریکا نیز شرکت داشته است.
همچنین وی در گروههای موفق و درجه یک کشور نوازندگی داشته و دارد و موفق به کسب رتبه های متعددی در جشنواره های کشوری،غرب کشور ،استانی و حضور در جشنواره ی بین المللی موسیقی فجر شد.همکاری با استاد کیوان ساکت ، سازمان ملی جوانان و موسسه ی غیر دولتی کاوه آهنگر و در تالارهای رودکی ،نیاوران ،تئاتر شهر ،شهید آوینی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران و شهرستان ها اجرای موسیقی داشته است.وی دارای کارت صلاحیت تدریس از دفتر گسترش فعالیتهای هنری وزارت ارشاد بوده و در آموزشگاههای متعددی در تهران و همدان مشغول به تدریس می باشد.
او همچنین عضو کانون نوازندگان کلاسیک و کانون مدرسان خانه ی موسیقی ،عضو انجمن فلوت ایران و عضو گروه کر فلوت ایران به رهبری آقای سعید تقدسی و سرپرستی خانم فیروزه نوایی می باشد

نام هنرمند : امین بیات

رشته تدریس :مدرس تار و سه تار

متولد 1361، تهران . فارغ التحصیل مهندسی معدن، از سال 1372 آموختن سه تار را شروع کرد و در سال 1374 به فراگیری تار پرداخت، در این مدت از حضور آقابان بدخشان، شعاری، فرهمند، بیانی و ... بهره جست و در سال 1379 به محضر استاد ساکت آمد و تا کنون دوره ی عالی نوازندگی تار و ردیف نوازی را نزد ایشان گذراند .
دوره های تئوری موسیقی، هارمونی و کنترپوان را نزد آقایان حمید رضا رضایی و کیوان میرهادی گذراند.
وی فعالیت های متعدد هنری داشته است، از جمله همکاری با گروه های مختلف و اجرای کنسرت هایی در شهرهای مختلف ایران.
وی در نت نگاری آثار استاد ساکت با ایشان همکاری داشته است.
از دیگر فعالیت های او می توان به اجرای برنامه های رادیویی و پژوهشی و همکاری با استاد ساکت و اجرای مشترک با ایشان در بهمن ماه 1390 در تالار وحدت اشاره کرد.و مديريت اجراي كنسرت بزرگ كيوان ساكت با سالار عقيلي در خرداد 1392 را به عهده داشت.
وی در سال های 1385 و1386 به عنوان نوازنده برگزیده جشنواره تکنوازان در نوازندگی تار انتخاب شد و همچنین عضو درجه یک کانون مدرسان خانه موسیقی می‌باشد.

نام هنرمند : کیارش ساکت

رشته تدریس :مدرس تار و سه تار

از دوران خردسالی تار را نزد پدر( کیوان ساکت) فرا گرفت و در اجراهای بسیاری پدر را همراهی کرد. از خردسالی با ارکستر کودکان سودابه سالم همکاری و تکنوازی داشت. دانشجوی سال آخر موسیقی.عضو ارکستر بزرگ وزیری و مدرس آموزشگاه وزیری

نام هنرمند : سیامک بنایی

رشته تدریس :مدرس تنبک

آغاز آموزش تنبک با استاد محمد اسماعیلی در سال ۱۳۶۴
همکاری در چاپ و انتشار کتاب تمبک استاد حسین تهرانی زیر نظر استاد حسین دهلوی
کوشش در کتاب استاد محمد اسماعیلی
همکاری با گروه دلنوازی
همکاری با گروه استاد فرامرز پایور و در کنار نوازندگی همکاری و انتشار بعضی از آثار ایشان(دستور سنتور،ردیف ابتدایی،دستور تار،مجموع تصانیف در ردیف آوازی عبدالله دوامی)
مسئول بخش تمبک ارکستر مضرابی زیر نظر استاد حسین دهلوی
همکاری با گروه شهنازی
تدوین و طبقه بندی و دیجیتال نمودن آثار موزه موسیقی ایران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
شروع تدریس تمبک از سال ۱۳۶۶
داور در جشنواره موسیقی فجر و جوان
ممتحن در آزمون صلاحیت تدریس

نام هنرمند : امین رحیمی

رشته تدریس :مدرس سازهای نی - دودوک - قشمه - سُرنا

دانش آموخته ی موسیقی از دانشگاه عالی موسیقی
تحصیل نی نزد استادان : علی کیانی نژاد - سیامک جهانگیری - جمشید عندلیبی
همکاری با ارکسترهای گوناگون و آهنگسازی برای چند مجموعه فیلم و تیاتر
اجرا در آلبوم های گوهرافشان - رها در باد و ....

نام هنرمند : غلامرضا رضایی

رشته تدریس :مدرس آواز ایرانی

متولد 1349، ساری . هنرجویی ِ آواز را از13 سالگی نزد آقای رضا شاکری در مشهد آغاز کرد. ردیفِ استاد عبداله خان دوامی با شیوه استاد اقبال آذر را از استادان نصراله ناصح پور و کریم صالحی عظیمی فراگرفت.
صدا سازی آواز ایرانی و آشنایی با شیوه استاد طاهرزاده را از محضر استاد شجریان بهره گرفت.
مبانی تلفیق شعر و موسیقی آوازی را با استاد حسین دهلوی و آشنایی با شیوه های آوازی مکتب اصفهان را از مرحوم دکتر عمومی آموخت.
وی کنسرت های متعددی در داخل و خارج از کشور از جمله : فرانسه ، انگلیس ، کانادا ، هندوستان ، پاکستان، افغانستان، اندونزی و رومانی داشته است .
هم اکنون مشغول تدریس و پژوهش پیرامون صداسازی آواز ایرانی می باشد و همچنان از محضر استاد شجریان بهره مند می شود.
آلبوم «آسمانه» به آهنگ سازی مجید درخشانی اولین اثر غلامرضا رضایی می باشد.
از جمله فعالیت های او همکاری با گروه های موسیقی : وزیری ، ماه ، سور، مهتاب، آفاق و... است .

نام هنرمند : محمود نوروزی

رشته تدریس :مدرس آواز

محمود نوروزی متولد .متولد سال 1364 درشهر تفرش.
پس از فرا گیری ردیف ها و فنون آواز از هنرمندان شهر تفرش، نزد حمید رضا نوربخش، صدا سازی، ادوات تحریر و ردیف های دوره عالی را فراگرفت.
وی مدت 3 سال است با آموزشگاه وزیری در زمینه ی تدریس آواز همکاری مستمر دارد.
علاقه ی وی به تدریس آواز ایرانی و پرورش صداست.
و تحریر های آواز ایرانی . تشخیص معایب صدا و تحریر و راهکارهای رفع آن را میتوان محوریت اصلی کار دانست.
عضو خوانندگان خانه موسیقی و نیز صدا و سیما.

نام هنرمند : جعفر صالحی

رشته تدریس :(آموزش كامل نرم افزار فيناله)

(برای ساز سه تار) : احمد رضا صمدی، مسعود شعاری، بهنام وادانی، مهربانو توفیق
(برای ساز تار) : محمدرضا ابراهیمی، بهروز همتی، حسین علیزاده (مسترکلاس)، محمدرضا لطفی، حمیدرضا خبازی
ترجمه ي كتاب نرم افزار فيناله و انشار آن توسط انتشارات ديبايه
مشارکت در تهیه و انتشار آثار مکتوب از جمله :
همکاری در بازنویسی و تصحیح ردیف میرزاعبدالله ، نوشته ی داریوش طلایی
تهیه و تدوین کتاب « گنجینه ی سه تار» زیر نظر مسعود شعاری
تهیه و تدوین قطعاتی برای سه تار از مسعود شعاری ( در دست انتشار )
همکاری در تهیه و تدوین قطعات استاد حسین علیزاده برای سه تار (توسط مسعود شعاری )
همکاری در تهیه و تدوین ردیف موسیقی ایرانی برای سه تار ( توسط مسعود شعاری )
همکاری در تهیه و تدوین کتاب آموزشی «بیایید تار و سه تار بنوازیم» ، دفتر اول ، دوم ، ششم و هفتم ( اثر کیوان ساکت )
سابقه ی شرکت در جشنواره ها و کنسرت ها :
شرکت در چهارمین جشنواره ی موسیقی دانشجویان سراسر کشور و کسب مقام دوم با ساز سه تار
شرکت در نخستین جشنواره ی تکنوازان جوان در سال 1380
شرکت در چهارمین جشنواره ی جوان در سال 1381 و کسب مقام سوم با ساز سه تار
شرکت در جشنواره ی تارنوازی بزرگداشت استاد حسین علیزاده
کنسرت شباهنگ ، گروه سه تار نوازان همساز به سرپرستی و آهنگسازی مسعود شعاری ، 1381
کنسرت سه تارنوازان و هم آوایان همساز به همراهی ارکستر زهی ، به عنوان نوازنده ی سه تار شش سیم ، 1382
همراهی با ارکستر مجلسی کامه راتا به سرپرستی کیوان میرهادی در کنسرت موسیقی پُست مدرن ، به عنوان نوازنده سه تار ، 1385
کنسرت گروه بیداد به آهنگسازی و سرپرستی فرهاد ابراهیم خانی در کرج ، 1388
همراهی با ارکستر سمفونیک تهران و گروه کُر دفتر موسیقی و برگزاری کنسرت در تهران ( 1387 و 1388 ) و اولین تور کنسرتی در پنج کشور فرانسه ، بلژیک ، ایتالیا ، هلند و سوییس (1388 )

نام هنرمند : رضا منصف

رشته تدریس :مدرس آواز پاپ

فوق دیپلم موسیقی ،دانشگاه علمی کاربردی.فارغ التحصیل دوره های آزاد MBA دانشگاه تهران.سابقه ی تدریس 15 سال.
روش تدریس:
آموزش تکنیک های آواز
آشنایی هنرچو با رزونانس ها، آشنایی با فن بیان ،تمرین های صداسازی ، سلفژ

نام هنرمند : حامد مردانیان

رشته تدریس :دف

حامد مردانیان، نوازنده ساز های کوبه ای ( دف ،کاخن،کوزه،بندیر و‌...) و مدرس ساز دف،دارای تاییده از استاد بیژن کامکار در نوازندگی ساز دف.

تدریس در آموزشگاههای دانشگاه علم و صنعت تهران،رودکی،هزاردستان،بامداد،چاوش و...

همکاری با گروه های مختلف در برگزاری کنسرت های متعدد و شرکت در جشنواره های مختلف بین المللی ملی و استانی.