این آموزشگاه از لحاظ فرهنگی ادامه دهنده راه بزرگانی چون: استاد وزیری، استاد صبا، میرزا حسینقلی، میرزا عبدالله، استادخالقی،
استاد محجوبی، بنان، ظلی و دیگر بزرگان معاصر چون اساتید کسایی، استاد جلیل شهناز، استاد احمد عبادی، استاد فرهنگ شریف و ...همه ی کسانی است که برگ های زرین موسیقی ایرانی با نام آن ها مزین شده است و در این راستا تلاش ما بر این پایه استوار بوده تا محیط امن اخلاقی، علمی، هنری و فرهنگی برای عزیزان شما و هموطنان محترم فراهم کنیم.

تلفن های آموزشگاه: ٨٨٦٧٠٨٦٨ - ۰۲۱۸۸۷۸۴۹۸۸
ساعت کاری از هشت و سی دقیقه ی  پگاه تا نُهِ شامگاه هر روز و روزهای جمعه.

موسیقی کودک _ تار و سه تار( مبتدی تا پیشرفته)_دوتار _ گیتارکلاسیک ــ گيتار جَز ــ پیانو _ تئوری موسیقی _ هارمونی _ سُلفِژ _آواز ایرانی(سبك بانو قمرالملوك
وزيري)، آواز معاصر، صدا سازی، آموزش ترانه و تصنیف _ آواز کلاسیک - آواز پاپ ــ دف(گروه نوازي براي نوازندگان دف) ــ تنبک(و متد جديد اموزش ريتم به خردسال و كودك) ــ سنتور ــ تنبورــ باقلاما ــ ديوان ــ تار آذري ــ عود(بَربَت) - كمانچه - ویولون( ایرانی و کلاسیک ) - نی(و سازهای بادی ایرانی) - كلارينت - فلوت(كليدار آلتو) - ساز دهني ــ آموزش نرم افزار فـينال توسط مترجم كتاب فينال

با همكاري بهترين اساتيد معاصر ايران
درجه ( ١ )
باكمال احترام از شما هموطن گرامي دعوت مي شود تا از محيط آموزشگاه بازديد به عمل آوريد

هزینه ی كلاس ها 500 هزار تومان به ازای هر ترم سه ماهه. 
كلاس خوشنويسي توسط یکی از هنرمندان انجمن خوشنويسان( اقای داریوش آریانپور، دارای مدرک فوق ممتازخوشنویسی)ايران نيز به كلاس هاي اين مجموعه اضافه شده است.همه روزه از ساعت نه صبح تا بیست شب
اسامی و سوابق اساتید آموزشگاه موسیقی وزیری
کیوان ساکت
کیوان ساکت
مدرس تار و سه تار و ردیف موسیقی ملی ایران
متولد 1340 در خانواده اي فرهنگي در شهرستان مشهد به دنیا آمد ، از همان کودکي با تشويق پدر و مادر خويش به موسيقي و نقاشي پرداخت.مادر وي رييس بزرگترين دبيرستان دخترانه ي مشهد بود.دبيرستان ارض اقدس.و پدر وي موسس بزرگترين دراگ استور خراسان بود بنام دراگ استور كيوان.و هر دو از مشوقين وي به هنر.به ويژه نقش مادر در علاقه وي به هنر بسيار مشهود بود.
درنقاشي و طراحی شاگرد اساتیدی همچون: صادق پور،  پیراسته و دولّو بود.
نخستین درسهای  موسيقي را از دایی خويش منوچهر زمانيان در« کارگاه موسيقي کودکان و نوجوانان » که توسط صداو سيمای وقت در مشهد تاسيس شده بود فرا گرفت.
سپس مدت کوتاهی نزد آقاي حميد متبسم  به فراگیری ادامه داد که در آن زمان در «دانشسراي هنر تهران » تحصيل می کردو تابستان ها به مشهد می آمد. پس از آن  تار را بدون استاد و به تنهایی آموخت .او در این زمینه  تنها چند ملاقات کوتاه با هنرمند گرامی حسين عليزاده  در کانون چاوش آن زمان داشت .
در سال 1369 به دعوت زنده یاد  پرويز مشکاتیان به گروه «عارف » به عنوان سُلیست تار دعوت شد و حاصل اين همکاري آثاري است نظير: افشاري مرکب ، افق مهر ، وطنِ من با صداي ايرج بسطامي ، مقام صبر با صدای عليرضا افتخاری وبرگزاری کنسرتهاي متعدد در داخل و خارج از ايران .
وي در سال 1375 گروه وزيري را تاسيس کرد که این گروه در اغلب نقاط جهان اجرا های متعددی داشته است.
در سال 1389 به دعوت وزارت خارجه آلمان برای همکاری با «ارکستر سمفونیک بوخوم»  به آلمان دعوت شد و کنسرت موفقی برگزار کرد و همین ارکستر سال بعد در افتتاحیه المپیک زنان  آثار ساکت را اجرا کرد.
ساکت تا کنون در اغلب شهر های ایران و کشور های جهان با هدف اشاعه ی موسیقی ایرانی، تار و سه تار کنسرت های متعددی را اجرا کرده است.
 
از آلبوم های وی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
جامه دران، سبکبال، دیدار شرق و غرب، فسانه( با صداي ايرج بسطامي)، بی کاروان کولی( با صداي ايرج بسطامي)، ای وطن(با صداي فاضل جمشيدي)، آشنایی با آواز دشتی( با صداي رضا شاكري)، شرق اندوه، شبی با خورشید، یادگار خون سرو، آن سوی آب و گل، قاصدک، رقص انگشتان(ضبط شده در استوديو چايكوفسكي در مسكو)، نای شکسته( با صداي امير تفتي) و می تراود مهتاب (با صداي سالار عقيلي)- کی می رسد باران (با صدای سینا سرلک) و یک خانه پُر زِ مَستان ( البوم تصویری کنسرت سال 91 با صدای سالار عقیلی).
 
 
تألیفات وی نیز به شرح زیر می باشد:به زودی "گزیده ی ردیف کاربردی موسیقی ملی" به زیور طبع آراسته خواهد شد.
بیائید تار و سه تار بنوازیم كه  تاكنون 6 جلد آن چاپ شده است ( رديف مقدماتي ماهور - رديف دشتي - رديف اصفهان و شور) و تا 10 جلد ادامه خواهد داشت، هشت آهنگ معروف جهان،  چرخ نیلوفری، سبکبال، در سایه سار بید، حرکت دائمی، با موج تا کرانه . گزیده ردیف موسیقی ملی ایران 
مانی جعفر زاده دوشنبه و سه شنبه 10-19
مانی جعفر زاده دوشنبه و سه شنبه 10-19
پیانو - تئوری - سلفژ - آهنگسازی
 دارای مدرک دکترای آهنگسازی و تئوری موسیقی از دانشگاه مالاگا( اسپانیا ). دارای رساله ای در زمینه ی فلسفه ی هنر و زیبایی شناسی با موضوع حاشیه ای بر فرهنگ شنیداری معاصر ایران، معرفی جریان های اصلی موسیقی ایران (از مشروطه تا انقلاب اسلامی) و مقایسه ی تطبیقی آنها .
تدریس در کنسرواتوار تهران از سال 1385 تا 1387، دانشگاه تهران، دانشکده ی هنرهای زیبا و دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین حضور در دانشکده ی هنر و معماری  به عنوان استاد راهنما و داور پایان نامه در مقاطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس.
از آثار متنوع موسیقایی او می توان به موارد زیر اشاره کرد :
- بچه های زمانه افسوس ، برای ارکستر سمفونیک و گروه کر (1383)
- سال های آتش و برف ، برای ارکستر سمفونیک (1384) تقدیم به آیدین آغداشلو در فاصله ی سال های 1385 تا 1389
- نگارش مجموعه ای از کوارتت ها با ترکیب های سازی متفاوت با عنوان " صدای مناظر مخدوش "  ( 1- چهار تابلو از یک منظره ، کوارتت برای کلارینت سی بمل ، دو ویلن و ویلنسل ( 1386) 2- سه تابلو از یک منظره ی دیگر , کوارتت زهی (1386) 3- چهار تابلو از یک منظره ی دیگرتر ، کوارتت برای دو کلارینت و دو ویلن ( 1387) 4- منظره بدون قاب ، کوارتت برای چهار ویلن (1389) 5- قاب خالی بدون منظره ، کوارتت سکوت در سال 1389 )
- همپای باده نوشان (1387 ) کنسرتو برای سه تار و ارکستر زهی
- فانتزی برای تار و ارکستر (1389) تقدیم به کیوان ساکت
- اجرا در ارکستر سمفونیک بوخوم ( آلمان )
- محاسبه ی ساحت مستور ، دوازده دوئت برای ترکیب های سازی متفاوت (1390)
- آهنگ سازی برای فیلم رنگین کمان رویا  (کارگردان علی خودسیانی 1385) و موسیقی تیتراژ مجموعه ی تلویزیونی خواستگاران ، (کارگردان گلاب آدینه 1386)، مجموعه ی تلویزیونی پشت کوهای بلند ( کارگردان امرا... احمدجو ) و ...
روز هاي كلاس:يك شنبه ها صبح-  دوشنبه ها و سه شنبه هااز صبح تابعد از ظهر 
دکتر سروش عازمی خواه شنبه ها از10 -22شب
دکتر سروش عازمی خواه شنبه ها از10 -22شب
مدرس پیانو - ویولون- تئوری موسیقی - سلفژ - هارمونیکایاسازدهنی
 دکتر سروش عازمي خواه( دکترای پزشکی) - متولد ١٣٦٠ - از سال ١٣٦٥ پيانو را نزد محمد وحيدف آغاز كرد و ويولن را از سال ١٣٦٨ نزد رضا عالمي آموخت-
از سال ٧٧ سابقه عضويت در اركستر فيلارمونيك جوانان، اركستر بزرگ كرج، اركسترجاويدان، اركستر سمفونيك دانشگاه هنر و اركستر موسيقي وزيري را داشته است. به همراه اركستر جاويدان به عنوان كنسرت مايستر به عنوان اركستربرگزيد ه جشنواره سال ٨٢ و ٨٣ -
سابقه ضبط، نوازندگي و اهنگسازي  در دهها البوم مختلف موسيقي
فعاليت با صدا و سيما در سال ٨٠ به عنوان سربرست  نوازندگان و اهنگساز در چند برنامه تلويزيوني از جمله. سريال يونس - سابقه نوازندگي در چندين موسيقي فيلم از جمله قصه ها رخشان بني اعتماد و ....
هم اكنون در اركستر موسيقي وزيري به عنوان كنسرت مايستر و همچنين نوازنده ويولن مشغول فعاليت ميباشد. 
علیرضا کیایی

منصور صفائیان یکشنبه و پنجشنبه از 8/30الی 20
منصور صفائیان یکشنبه و پنجشنبه از 8/30الی 20
مدرس ویلن کلاسیک و ایرانی (مبدع روش جديدي در آموزش به كودكان)
فارغ التحصیل رشته ی موسیقی مقطع کارشناسی از دانشگاه هنر تهران.
کارشناسی ارشد نوازندگی ویلن از دانشکده هنرومعماری.
سوابق هنری و فعالیت های موسیقایی
_نوازنده ارکستر ملی ایران به رهبری استاد فرهاد فخرالدینی .
 _ نوازنده ارکستر وزیری به سرپرستی استاد کیوان ساکت.
_ نوازندگی در ارکستر دانشکده موسیقی دانشگاه هنر .
_ نوازندگی در ارکستر دانشکده موسیقی دانشگاه تهران واجرای کنسرت به رهبری خانم دکترستاره بهشتی.
_ نوازندگی در ارکسترهمنوازان سازمان صداوسیما و همکاری با واحد تولید سازمان در زمینه ضبط آثارموسیقی .
و همکاری با استاد شهرداد روحانی واجرای آثار وی به رهبری ایشان .
_کسب مقام اول فستیوال تکنوازی تهران در دو سال پیاپی(  86 و87  ) درگرایش نوازندگی ویلن ایرانی  و کلاسیک.
_عضو درجه  یک کانون مدرسان موسیقی در خانه ی موسیقی ایران ، دارای گواهی صلاحیت تدریس از وزارت ارشاد اسلامی و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران.
تعلیم دیده زیر نظر  اساتیدی همچون:
مازیار ظهیرالدینی و عماد رضا نکویی (ویلن کلاسیک)
زنده یاد استاد اسداله ملک/ مهیارفیروز بخت/ جهانگیرکامیان (ویلن ایرانی)
کیوان ساکت/ رضا پرویز زاده / مصطفی کمال پور تراب/ شریف لطفی/ زنده یاد حامد مهاجر/ دکترامیراشرف آریان پور و ....( مسائل نظری موسیقی)
وی همچنین دردوره های بلند مدت یا کوتاه مدت از تجربیات اساتیدی همچون:
پدرام فریوسفی/ ایمان فخر / محمدرضاکریمی/ امیرمینوسپهر و... در زمینه ی نوازندگی ویلن بهره مند بوده است.منصور صفائیان   
_ فارغ التحصیل رشته ی موسیقی مقطع کارشناسی از دانشگاه هنر تهران.
کارشناسی ارشد نوازندگی ویلن از دانشکده هنرومعماری.
 حسین درست پور چهارشنبه ها عصر
حسین درست پور چهارشنبه ها عصر
مدرس گیتار کلاسیک و پاپ
اساتید:
اقایان: کوروش پورمقدم , مهرداد پاک باز 
 کارشناسی موسیقی
گرایش نوازنگی ساز کلاسیک 
 کسب مقام اول 
مسابقات کشوری گیتارکلاسیک.
شرکت در مسترکلاس های داخلی و خارجی از جمله:
آنیلو دزیدریو
مارسین دیلا،لورنزو میکلی، متوئو ملا،گوران کریووکاپیک،نیکیتا کوشکین،جیلبرت بیبریان،
جلیل رفیک کایا،
روشن ممد قلی اف،
زوفیا بوروش ، داوید فیکو، وینچنزو جورا 
بصورت فعال و اجرایی
 
تربیت،پرورش و معرفی بیش از 50 هنرجوی نمونه و حرفه ای به جامعه هنری موسیقی.
پژمان طاهری
پژمان طاهری
مدرس سنتور و ردیف موسیقی ملی ایران

متولد 1349 در شهر گرگان است. او نوازندگی سنتور را از سن هفت سالگی نزد جواد داوری آغاز کرد و از سال 1368 تا سال 1377 نزد استاد مجید کیانی به فراگیری ردیف میرزا عبدالله پرداخت. پژمان پس از فارغ‌التحصیلی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، به فعالیت حرفه‌یی در عرصه آهنگسازی و گروه‌نوازی روی آورد و گروه ایرانی را که در همان سال‌های دانشجویی به همراه برادر خود، اردوان طاهری بنیان نهاده بود تا به امروز، هدایت کرده است.


وی تحصیلات خود را در سال 2003 در شهر وین در رشته آهنگسازی الکتروآکوستیک ادامه داد و پس از آن از سال 2004 در مقطع دکتری اتنوموزیکولوژی، تحت نظر پروفسور گرلینده هاید و رودیگر لولکر به نگارش رساله دکتری خودپرداخت. در سال 1375 پژمان طاهری به عضویت گروه شیدا درآمد و حاصل آن کنسرت‌های متعدد به همراه استاد محمدرضا لطفی در شهرهای پاریس، لندن، زوریخ، مونیخ، ونیز و فلورانس بود. از پژمان طاهری آلبوم‌های «ریشه در خاک» با صدای مهسا وحدت، «اشعار مولانا»، «سوگواران خموش» با صدای علیرضا قربانی و «امیرکبیر» با صدای شهرام ناظری تاکنون به بازار آمده است.


«یک الف ناقابل» نیز یکی از فیلم‌هایی است که با آهنگسازی پژمان در سال‌های دور برنده موسیقی جشنواره سینمای مستند شده بود. آوانگاری آثار حبیب سماعی به همراهی اردوان طاهری، تنظیم و آوانگاری هشت تصنیف قدیمی در دستگاه شود به روایت محمدرضا شجریان، آوانگاری آثار سید حسین طاهر زاده و به چارده روایت، از جمله کتاب‌های منتشر شده پژمان است. او همچنین در ژانر موسیقی الکترو اکوستیک دست به تجربه نوینی در سال 1381 زد که با نام «طرحی نو» با تکنوازی جمشید عندلیبی و شادی فتحی به مدت چهار شب در تالار وحدت تهران روی صحنه رفت.

مهدی پناهی
مهدی پناهی
مدرس ویولون و رهبری ارکستر

سوابق تحصیلی

 • کارشناسی ارشد آهنگسازی، دانشکده پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران 1390
 • کارشناسی نوازندگی ساز جهانی، دانشگاه هنر تهران 1388
 • کاردانی گرافیک، دانشگاه سروش اصفهان 1384
 • دیپلم گرافیک، هنرستان شهید منتظری اصفهان 1382

 • کسب رتبه ی نخست آهنگسازی در بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر برای "کاپریچیو برای ویلن و ارکستر" 1391
 • اخذ رتبه ی ممتاز پایان نامه ی کارشناسی ارشد "کاپریچیو برای ویلن و ارکستر"  1390
 • "نامه های عاشقانه شماره.1" برای ارکستر سمفونیک، (تقدیم به آهنگساز بزرگ موسیقی فیلم جهان "انیو موریکونه") 1393
 • تاسیس،مدیریت هنری و رهبری ارکستر سمفونیک نقش جهان در اصفهان، اردیبهشت 1395
 • کسب رتبه نخست در سی امین جشنواره موسیقی فجر در بخش موسیقی کلاسیک غیر ایرانی برای رهبری ارکستر سمفونیک پاسارگاد (کنسرتو ویلن چایکوفسکی؛ سولیست: امین غفاری/باغ ایرانی اثر شهرداد روحانی؛ سولیست چلو: ماکان خوئی نژاد/آثاری از باخ و موتزارت)، تالار رودکی، 26 بهمن 1393
 • رهبری ارکستر سمفونیک پاسارگاد، "مون آمور" (کنسرتو گیتار آرانخوئز؛ سولیست: پدرام فلسفی/ سینفونیا کنچرتانته اثر موتزارت؛ سولیست ها: مهدی جوان بخت، امیر باورچی/روشنایی ماهتاب اثر کلود دبوسی/نامه های عاشقانه شماره.1 اثر مهدی پناهی)، تالار رودکی، 21-22 دی 1393
 • رهبری ارکستر سمفونیک پاسارگاد به همراه آنسامبل اپرای ایران، تئاتر موزیکال "بانوی زیبای من" تالار وحدت، 6-7-14-15-16-21 مهر 1393
 • رهبری ارکستر زهی پاسارگاد، شب باروک (کنسرتو ویولا تلمان؛ سولیست: مازیار ظهیرالدینی/ چهارفصل ویوالدی؛ سولیست: امین غفاری)، تالار رودکی، 29 شهریور و 1 مهر 1393
 • رهبری ارکستر سمفونیک پاسارگاد، (کنسرتو ویلن چایکوفسکی؛ سولیست: امین غفاری) تالار آوینی دانشگاه تهران، 28 بهمن 1392
 • رهبری ارکستر سمفونیک دانشکده ی صدا و سیما ی تهران، تالار رودکی، 17 آبان 1390
 • نوازنده ی ویلن اول ارکستر سمفونیک صدا و سیما ی تهران از سال 1388 - 1393
 • نوازندگی درارکستر سمفونیک دانشکده ی صدا وسیما ی تهران، جشنواره ی موسیقی­­­ فجر، فرهنگسرای نیاوران، اسفند 1389
 • نوازندگی درارکستر زهی دانشگاه تهران به رهبری ستاره بهشتی،تالار آوینی دانشگاه تهران،دی 1389
 • نوازندگی در ارکستر سمفونیک فارابی، تالار وحدت، 1388
 • رسیتال ویلن، دانشگاه هنر تهران، شهریور 1388
 • نوازندگی در ارکستر سمفونیک دانشکده ی دانشگاه هنر تهران، تالار فارابی، 1386
 • نوازندگی در ارکستر سمفونیک اصفهان، مجید انتظامی، مجموعه ی پلی اکریل، 1385
 • رهبری - آهنگسازی و تنظیم، ارکستر بزرگ پگاه اصفهان، سینما قدس، شهریور 1384
اشکان مرادی -شنبه و چهارشنبه
اشکان مرادی -شنبه و چهارشنبه
مدرس کمانچه و ویولون
 متولد خرم آباد
مدرس کمانچه و ویولون ایرانی
عضو ارکستر وزیری به سرپرستی کیوان ساکت
همکاری با ارکسترهای متعدد
ضبط البوم های متعدد به عنوان سولیست کمانچه 
یحیی علوی
یحیی علوی
مدرس سنتور و ردیف موسیقی ملی ایران
يحيي علوي متولد ١٣٦٠ مشهد
او در خانواده اي فرهنگ دوست و هنر پرور رشد كرد و از كودكي تحت تأثير محيطي سرشار از نواي خوش موسيقي اصيل ايراني در کنار پدرش كه خود از فرهيختگان عرصه ي علم و ادب است  به دنبال كردن آثار فاخر موسيقي ايران و شنيدن و حفظ كردن آنها پرداخت.
مقدمات موسيقي و ساز سنتور را نزد معلم گرانقدر علي اكبر نطاق از سال ١٣٧٠ آموخت و در كنار آن در كلاس درس معلم بزرگوار آواز رضا شاكري حضور يافت و رديفهاي آوازي مرسوم را نزد ايشان آموخت. علاقه ي وصف نا پذير وي به نواخته هاي استادان عالي مرتبه فرامرز پايور و پرويز مشكاتيان احساس و گرايش او به نوازندگي سنتور را رفته رفته دو چندان ميكرد ودر كنار آن مطالعه ي آثار كلاسيك ادبي و قرابت خانواگي و علاقه وافر به شعراي معاصر و قديم گرايش وي را به آهنگسازي بر روي اشعار آن بزرگان ترغيب ميكرد. از اواخر دهه ٧٠ فعاليت خود را با تدريس موسيقي و ضبط آثار متعدد در صدا و سيماي مركز خراسان آغاز كرد و در كنار آن كسب مقامهاي برتر جشنواره استاني و كشوري كه توسط آموزش و پرورش در سطح مدارس بود. در سال ٧٨ براي كسب مهارتهاي سنتورنوازي معاصر به محضرهنرمند گرامی اردوان كامكار راه يافت و در كنار آن در جهت فراگيري آهنگسازي كلاسيك غرب در كلاس استاد هوشنگ كامكار حضور پيدا كرد و بهره هاي فراوان از ايشان برد. ضرورت درك رديف موسيقي دستگاهي و نوازندگي قدما وي را ترغيب به شركت در مكتب سنتور نوازي استاد مجيد كياني و كسب فيض از محضر ايشان نمود. از فعاليتهاي بارز يحيي علوي ميتوان :
- تدريس موسيقي در مشهد و تهران و...
- برگزاري و أجراي كنسرتهاي متعدد از سال ٧٨ تا كنون در مشهد،تهران و شهرستانها
- شركت در هفته فرهنگى ايران در تركمنستان،تايلند،إمارات متحده عربي
- كنسرتهاي متعدد در ديگر كشورها(اروپا و آمريكا)
- شركت در فسيتوال بزرگ ميوزيك مسه فرانكفورت آلمان
- كنسرت در فسيتوال - V World Championship of Folklore "World Folk 2015&quot و كسب مدال طلا به همراه گروه سرشك
- تشكيل گروه سرشك و اجراهاي متعدد به همراه گروه از سال ٧٩ تا كنون.
- آهنگسازي و انتشار آلبوم موج سودا به همراه گروه سرشك و خوانندگي سينا سرلك
- كسب مقام اول گروهنوازي و تنديس جشنواره فجر ١٣٩٢
- ساخت و تدوين قطعات متعدد براي سنتور
- ساخت و تدوين قطعات متعدد براي اركستر سازهاي ملي و اركستر زهي
ضبط آثار متعدد منتشر نشده.
...
ارمين حسيني
ارمين حسيني
مدرس عود و تنبور
ارمين حسيني متولد تهران موسيقي را از كودكي با ساز تنبور اغاز كرده و اصول مقدماتي و متوسطه تنبوور نوازي را از ارمان دكه اي و همچنين مقامات موسيقي كردي را در اين ساز از استاد علي اكبر مرادي اموخته است همچنين ساز عود و رديف موسيقي ايراني را نزد آقای محمد فيروزي و محمد رضا ابراهيمي اموخته است و در سال ٩١ وارد دانشكده موسيقي دانشگاه هنر تهران شده و اصول هارموني و سلفژ را از آقای اميرحسين اسلامي اموخته است
فعاليت ها ؛ همكاري با گروه هاي متعدد موسيقي و اجراي كنسرت مانند ارنواز .زنگوله ،همخوانان اوا، شاهو .وشهريار
از ديگر فعاليت ها؛اهنگسازي و تحقيق و پژوهش دررابطه با موسيقي كردي و مقامات ان
نفر برگزيده ساز عود در هشتمين دوره جشنواره موسيقي جوان
حمید یوسفی پنج شنبه ها و جمعه ها از 8/30- 15
حمید یوسفی پنج شنبه ها و جمعه ها از 8/30- 15
مدرس پیانو - تئوری موسیقی - سلفژ
فوق لیسانس نوازندگی از دانشگاه تهران
فوق لیسانس آهنگسازی از پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران
مدرس دانشگاه فرهنگ و هنر ساری - علمی کاربردی واحد 4 تهران و علمی کاربردی گرگان از سال 89
 
امین رحیمی دوشنبه ها عصر
امین رحیمی دوشنبه ها عصر
مدرس سازهای نی - دودوک - قشمه - سُرنا
دانش آموخته ی موسیقی از دانشگاه عالی موسیقی
تحصیل نی نزد استادان : علی کیانی نژاد - سیامک جهانگیری - جمشید عندلیبی
همکاری با ارکسترهای گوناگون و آهنگسازی برای چند مجموعه فیلم و تیاتر
اجرا در آلبوم های گوهرافشان - رها در باد و ....
 آزاده رضایی چهارشنبه ها از14-21
آزاده رضایی چهارشنبه ها از14-21
خواننده ی متسو سوپرانو، مدرس آواز کلاسیک
متولد 1358، تهران
در کودکی با موسیقی ارف آشنا شد واز سن 13 سالگی به فراگیری دروس مربوط به آوازکلاسیک  پرداخت.
وی در زمینه آواز از محضر اساتیدی همچون : بهجت قصری، کامبیز آریایی نژاد، بانو سانویسان و ناربه چولاکیان بهره مند گردید و پس از آن نیز با شرکت در مستر کلاس های متعدد آواز به فراگیری مهارت های آوازی و نیز نحوه ی آموزش آواز به گروه کُر پرداخت.
در سال 1379 در مقطع  کارشناسی موسیقی وارد دانشکده هنرومعماری شده و سرانجام با پایان نامه ای برجسته با عنوان «رسیتال آواز» از این دانشگاه فارق التحصیل شد.
از جمله  فعالیت های وی می توان به :
1. برگزاری کنسرت های متعدد آوازی در خانه هنرمندان ایران
2.شرکت در چندین دوره ی متوالی از جشنواره ی موسیقی فجر به همراه ارکسترموسیقی وزیری ، ارکستر موسیقی ملی و ارکستر سمفونیک تهران
3. برگزاری رسیتال آوازدر انجمن فرهنگی ایران و اتریش  (زمستان 82)
4.اجرای کنسرت های متعدد به همراه گروه کُر دفتر موسیقی (کُر ارکستر سمفونیک تهران) به عنوان خواننده ی متسو سوپرانو ، اشاره کرد .
 آزاده رضایی از اردیبهشت 1382 به عنوان مدرس آواز کلاسیک وگروه کُر در دانشکده فرهنگ و هنر شماره 4 ( آکادمی هنر تهران)  مشغول به تدریس می باشد و علاوه بر آن وی سال هاست که به تدریس  در بر جسته ترین آموزشگاه های موسیقی تهران اشتغال دارد.
روز هاي كلاس:چهارشنبه هابعد از ظهر
داریوش آریانپور
داریوش آریانپور
مدرس تار - سه تار - خوشنویسی
مدرس تار و سه تار و خوشنویسی 
حشمت الله عطایی دوشنبه و چهارشنبه از 14-21
حشمت الله عطایی دوشنبه و چهارشنبه از 14-21
مدرس تار و سه تار
متولد1349، خراسان جنوبی (بیرجند)
فارغ التحصیل موسیقی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران در سال 1379 .
از سال 1364 وارد دنیای موسیقی شد و مراحل آموزش خود را در این زمینه نزد اساتیدی بزرگی چون  استاد کیوان ساکت ، هوشنگ کامکار، دکتر فرهت، دکتر آذین موحد، دکتر علیرضا مشایخی، استاد شریف لطفی و.. سپری کرد.
از سال 1370 فعالیت حرفه ای خود را درقالب تدریس تارو سه تار و تئوری و مبانی موسیقی در مراکز دولتی و خصوصی ( دانشگاه  و آموزشگاه ها) شروع کرد و تا کنون نیز ادامه داده است.
وی استاد پروازی دانشگاه موسیقی شیراز از سال 1386 تا کنون و استاد پروازی ارشاد اسلامی خراسان جنوبی می باشد وهمچنین صاحب امتیاز ومدیرمسئول آموزشگاه موسیقی ماهان در کرج وعضو درجه یک انجمن موسیقی ایران می باشد.
انجام کنسرت های متعدد در داخل و خارج از کشورنیز از دیگر فعالیت های ایشان است.
منابع تدریس : کتاب های استاد کیوان ساکت از جمله؛ شیوه ی نوین آموختن تار و سه تار در ده جلد و کتابهای : حرکت دائمی - چرخ نیلوفری - سایه سار بید - با موج تا کرانه- سبکبال - دیدارشرق وغرب - نوشته ی استاد کیوان ساکت و تمامی کتاب های مهم نوشته شده برای تار و سه تار آثار استاد علینقی وزیری ،استا صبا، درویش خان، عبادی، و آثار استاد حسین علیزاده من جمله (10 قطعه برای تار و سه تاردر4 جلد)
روز هاي كلاس:دوشنبه ها و سه شنبه هابعد از ظهر
نوش آفرین ناطقی
نوش آفرین ناطقی
مدرس پیانو
نوش آفرین ناطقی، متولد ۴ اسفند ۱۳۵۰
تحت تعلیم استاد جواد معروفی و آندره مرادیان.
دوره های هارمونی، کنترپوان و ساز شناسی تحت تعلیم استاد کامبیز روشن روان
۲۵ سال سابقه ی تدریس .
آهنگساز و نوازنده ی آلبوم پیانوی رویای عشق
سالار زمانیان جمعه - دوشنبه پنج شنبه
سالار زمانیان جمعه - دوشنبه پنج شنبه
مدرس تار و سه تار
نوازنده ي تار و سه تار،كارشناسي موسيقي از دانشگاه هنر تهران،حضور در اجراهاي مختلف همراه اركستر ملي وزيري به سرپرستي استاد كيوان ساكت
پری ماه
پری ماه
مدرس آواز ایرانی و شیوه آواز خوانی قمر و ظلی
تحصیلات دانشگاهی خود را در مقطع کارشناسی رشته‌ی مهندسی کشاورزی که یکی از علاقه‌مندی‌های وی بود به پایان رساند؛ اما در طی سالیان تحصیل همواره رویای پرداختن به هنر به‌ویژه موسیقی سنتی در معنای فاخر و اندیشه‌ورز آن را در دل وجان می‌پروراند.
از رهگذار شیفتگی نسبت به هنر و فرهنگ ایران زمین در عرصه‌ی خوشنویسی نیز موفق به اخذ مدرک ممتاز در دو رشته‌ی نستعلیق و شکسته شد. وی خوشنویسی را نزد استاد محمدرضا رحیمی از استادهای برجسته‌ی انجمن خوشنویسان اصفهان فرا گرفت. پری‌ماه تاکنون دو نمایشگاه انفرادی در دو رشته‌ی نستعلیق و شکسته در اصفهان برگزار کرده است.
در اوایل دوران نوجوانی آواز را در شکل علمی و دقیق آن از برادرش شنید و اصول اولیه‌ی آواز‌خوانی و ردیف استاد عبد‌الله دوامی را نزد وی تعلیم دید. پری‌ماه با شنیدن صدای قمرالملوک وزیری شیفته‌ی آواز قدیم شد و به دنبال آن ردیف ادیب خوانساری و شیو‌ه‌ی آواز را نزد بانو هنگامه اخوان فرا گرفت.
او برای ایجاد دقت و ظرافت بیشتر در اجرا٬ دوره‌های آموزشی سرایش و ضرب‌آهنگ را در تهران نزد استادان این فنون گذراند. وی همچنین از رهنمودهای استاد محمدرضا لطفی در دوره‌های آموزشی ایشان بهره‌مند گردید.
با‌ز‌سازی و اجرای مجدد آثار قدیمی موسیقی ایرانی همچون آوازهای قمرالملوک وزیری٬ رضاقلی میرزا ظلی٬ اقبال آذر و طاهرزاده٬ برای او بسیار راهگشا و آموزنده بود.
وی در عرصه‌ی اجرای موسیقی اقدام به برگزاری کنسر‌‌ت‌های خصوصی متعدد در مجامع هنری ِ علاقه‌مندان و دوستداران موسیقی و آواز ایرانی نموده است.
آثار ضبط‌شد‌ه‌ی او شامل چندین قطعه‌ی آوازی و تصنیف است که از این بین تک‌آهنگی با نام "افسوس" (Regret ) با آهنگسازی و تنظیم کیوان ساکت در شکل نماهنگ در فضای مجازی منتشر شده است.
همچنین مجموعه‌ای جدید شامل آوازها و تصنیف‌هایی با گرایش به موسیقی قدیم توسط مجید درخشانی آهنگساز و نوازنده‌ی خوش‌قریحه‌ی ایران ساخته و تنظیم شده و با اجرای پری‌ماه در قالب یک آلبوم با عنوان "نسیم سحر" در دست انتشار است. این مجموعه شامل با‌زسازی آوازهایی از قمرالملوک وزیری و چندین تصنیف جدید از ساخته‌های مجید درخشانی است.
پری‌ماه هم‌اکنون مشغول گرد‌آوری و اجرای آثار جدید و نیز تدریس٬ مطالعه و تحقیق در زمینه‌ی موسیقی و آواز قدیم است.

روزهاي كلاس شنبه ها از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر
فرناز طباطبایی
فرناز طباطبایی
مدرس پیانو

ا
⭐️متولد سال ١٣٧٠ و داراي ليسانس مهندسي فناوري اطلاعات
⭐️١٦ سال سابقه ي نوازندگي پيانوي كلاسيك نزد استاداني چون مريم عثني عشري، ماندانا منوچهري، نگين نعمتي، مريم ملاكين، هاينوش ماكاريان و هم اكنون سركارخانم آرپينه ايسرائيليان
⭐️رتبه ي ١٢ كنكور سراسري كارشناسي ارشد سال ٩٥ در رشته ي آهنگسازي
⭐️دريافت مدرك ٦ سال نوازندگي پيانوي كلاسيك با درجه ي عالي از مدرسه ي هنر و ادبيات صدا و سيما
⭐️سابقه ي ٦ سال نوازندگي ويلن و اخذ مدرك ٦ سال نوازندگي با درجه ي خوب از مدرسه ي هنر و ادبيات صدا و سيما
⭐️٧ سال سابقه ي تدريس پيانو در مدرسه هنر و ادبيات صدا و سيما و به صورت خصوصي
⭐️٣سال سابقه ي آكومپانمان در مدرسه ي هنر و ادبيات صدا و سيما و برگزاري كنسرت هاي متعدد با ساز هاي مختلف در سالن پرتوي مدرسه ي هنر و ادبيات صدا و سيما.
⭐️اخذ ديپلم موسيقي در رشته ي نوازندگي جهاني در سال ٩٢
⭐️گذراندن كلاس هاي هارموني، كنترپوان، اركستراسيون، فرم و سلفژ نزد استاداني چون شهرام توكلي،اكبر قرباني،محمدرضا تفضلي،آرش فلاحي،شايا اسدي،نجمه صغير
⭐️خلاصه فعاليت هاي اجرايي موسيقي:
-اجرا در فرهنگسراي نياوران در سال ٨٨ و ٨٩ به سرپرستي مريم ملاكين -اجرا در سالن محك سال ٩٢ به عنوان پيانيست گروه كلاسيك
-اجرا در فرهنگسراي نياوران در سال ٩٥ به سرپرستي خانم آرپينه ايسرائيليان
-اجراهاي متعدد از سال ٨٩ تا ٩٢ در سالن پرتو صدا و سيما به عنوان آكومپانيست
...
احمد رضا اسمعیلی
احمد رضا اسمعیلی
آهنگساز، نوازنده ی سنتور و مدرس دانشگاه

آهنگساز، نوازنده ی سنتور و مدرس دانشگاه

در سیزدهم تیرماه 1363 خورشیدی درتهران متولد شد. موسیقی را از ده سالگی و با نواختن سنتور نزد مصطفی طراحی آغاز کرد و پس از آن در محضر استادانی چون محمد علایی،‌ مسعود شناسا، پشنگ کامکار، اردوان کامکار و نصرالله ناصح پور به تکمیل دانسته های خود درزمینه ی موسیقی ایرانی پرداخت. به موازات آن آغاز به فراگیری اصول ومقدمات موسیقی غربی وسپس آهنگسازی پرداخت و در محضر مهران روحانی به شاگردی نشست. علاوه بر آن در کنار دکتر شاهین فرهت و علیرضا مشایخی تجربیات آهنگسازی خود را ادامه داد و نزد دکتر آذین موحد نیز به فراگیری شیوه های آنالیز موسیقی کلاسیک و مدرن پرداخت.

از دیگر اساتید وی درحوزه ی موسیقی می توان از دکتر محمد رضا آزاده فر (روش تحقیق و‌ اتنوموزیکولوژی)، کیاوش صاحب نسق( موسیقی الکترونیک)، پویان آزاده، علی حشمتی افشار و فهیم ممتازی (پیانو ) و لوریس هویان (رهبری ارکستر) نام برد.

وی فارغ التحصیل کارشناسی موسیقی ایرانی از دانشگاه هنر است و پس از آن با رتبه ی اول آزمون کارشناسی ارشد در رشته های نوازندگی موسیقی ایرانی و آهنگسازی وارد دانشگاه تهران شد و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته ی آهنگسازی با پایان نامه 20 و درجه ممتاز دریافت نمود. وی عضو کانون استعداهای درخشان دانشگاه تهران است و سابقه ی دستیاری تدریس دکتر شاهین فرهت را نیز در کارنامه دارد. وی صاحب مقالاتی به فارسی به انگلیسی است و آثاری را نیز ترجمه نموده است. او همچنین با قطعه ی "از خون سیاوش" برگزیده ی مسابقه ی آهنگسازی "داکلندز سیمفونیا" شد.

آثار انتشاراتی:

CD

"مجلس عاشق کشی" با اجرای ارکستر سمفونیک ملی اوکراین، نشر موسیقی ارغنون1394

"آرش کمانگیر"(نوازنده ی سنتور)، نشر موسیقی آوا خورشید1392

"واپسین بدرود"(نوازنده ی سنتور)، نشر موسیقی راوی آذرکیمیا1393

کتاب:

"مجلس عاشق کشی"(پارتیتور)، انتشارات پارت، 1394

"ده قطعه برای سنتور"، جلد اول،(زیر چاپ(

"نقش های ساختاری هارمونی"، نوشته ی: آرنولد شونبرگ، ترجمه ی احمدرضا اسماعیلی(در مرحله ویراستاری(

مدرس هنرستان عالی موسیقی، دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه هنر تهران

سميرا جمشيدي دوشنبه ها از 12الی 20
سميرا جمشيدي دوشنبه ها از 12الی 20
مدرس موسيقي كودك
  متولد 1363
ليسانس حقوق و دانشجوي موسيقي
سابقه ي تدريس موسيقي كودك از سال 1382.آشنايي با سازهاي تنبك - سه تار - پيانو - دف و تحصيل انها نزد اساتيد كوروش بزرگ پور- همتي - مسعود شعاري - و موسيقي كودك نزد مسعود نظر.و سلفژ و صداسازي آقاي شمس نيكنام.سوابق اجرايي : اجراي موسيقي كودك در تالار وحدت و جشنواره هاي مختلف و اجراهاي آموزشگاهي.
مهدی غلامی دوشنبه هاعصر
مهدی غلامی دوشنبه هاعصر
مدرس دف( گروه نوازي براي نوازندگان دف )

مهدی غلامی ، متولد 1358 ، ایلام ،كارشناس موسيقي

 

ازسال1374موسیقی را با فراگيري مقدمات ساز سنتور آغاز نمود. سپس از محضر اساتید دف استان کرمانشاه و سنندج بهره جست و در همان زمان گروهی را در شهر ایلام تاسیس نمود وکنسرتهای متعدد و موفقي را به اجرا گذاشت . از سال 1380 تا سال 1384 به محضر استاد بیژن کامکار راه يافت و از محضر ایشان استفاده کرد.

وي از سال 1380 به عنوان مدیر واحد  موسیقی فرهنگسراي بهمن فعالیت هنری خود را در تهران آغاز و متمركز  نموده ،تاثيرات ژرف و مثبتي را تاكنون در واحد موسيقي اين فرهنگسرا ايجاد نموده است. در طول اين مدت ارکستر سنتی فرهنگسراي بهمن را تشکیل داد که با اساتیدی  همچون استاد حسن ناهید و استاد کیوان ساکت کنسرتهای بسيار موفقي را برگزار نمود.

در سال 1384 وارد دانشگاه موسیقی شد و ساز تخصصی تار را نزد استاد ساکت فرا گرفت و از دانشگاه موسیقی فارغ التحصیل شد .

داوری در جشنواره کوبه ای ضرب اصول تهران،

داوری در سه دوره جشنواره تکنوازان شهر تهران،

دبیر نخستین جشنواره موسیقی جوان ایرانی در سازمان ملی جوانان،

دبیر کنسرت اساتید در جشنواره بین المللی موسیقی فجر،

برگزاری دو دوره کنکور آهنگ سازی و جشنواره های موسیقی اقوام ایرانی

کنسرت در کشورهای (ارمنستان،ترکیه،اتریش ،قطر،الجزایر و...)

   اجراي کنسرت با ارکستر ملی و ارکستر وزیری در تهران به خوانندگی سالار عقیلی و سرپرستی استاد کیوان ساکت در تالار وحدت در سالهای 1391 الی 1394 ،كنسرت به نفع كودكان كار با اساتيد موسيقي ايران زمين به سرپرستي استاد كيوان ساكت،كنسرت با گروه وزيري به خوانندگي سالار عقيلي و سرپرستي استاد كيوان ساكت دراستان هاي لرستان ،شیراز ،اصفهان ،کرمانشاه  ،بندر عباس و ايلام ،کنسرت در برج میلاد با ارکستر کیوان ساکت  اجرا در برج میلاد و تالار وحدت با ارکستر بزرگ کیوان ساکت به خوانندگی وحید تاج و سالار عقیلی ، با ارکستر کیوان ساکت و گیتارنوازان کشور آلمان در تالار وحدت ، کنسرت با ارکستر وزیری و خوانندگی سینا سرلک در استانهای کشور وکنسرت های متعدد در مراكز فرهنگي و هنري و علمي تهران و شهرستان از دیگر فعاليت هاي این هنرمند به شمار مي رود .

 تالیف كتاب آموزش ساز دف با نگاهي متفاوت و روشی کاملا نو و بدیع به نام (آواي دف) در پاییز سال (1392)،.

    کسب مقام نخست در جشنواره های داخلی و بین المللی با انسامبل های متعدد به ویژه در جشنواره ی بین المللی فجر(كسب مقام نخست در دو سال پیاپی)

                   

رویا راعی یکشنبه ها عصر
رویا راعی یکشنبه ها عصر
مدرس آواز ایرانی
متولد اصفهان (شهرستان شهرضا)
ازهمان کودکی به دلیل علاقه شدید به موسیقی اصیل ِ ایرانی، با همت و پشتکارِفراوان توانست دستگاه ها ، ردیف ها و گوشه های موسیقی را آموزش  گیرد .
سپس از محضر با بزرگان و هنرمندان عرصه ي موسيقي موسیقی مانند :
محمد رضاشجریان، اکبر گلپایگانی، مهندس همایون خرم، فرهاد فخرالدینی، محمد سریر،علی جهاندار، نوربخش، گنجه ای، صدیق تعریف و خانمها : هنگامه اخوان، پری زنگنه، ملاقات نماید  وكسب فيض كند و مورد تایید این اساتید بزرگ قرار گيرد.
رویاراعی در مسابقات موسیقی که از طرف سازمان فرهنگی هنری شهرداری (نغمه شهر ) در تاریخ 87/4/4 برگزار گردید به عنوان بهترین خواننده سنتی معرفی گردید.
روز هاي كلاس:يكشنبه هابعد از ظهر
امین بیات شنبه ها از 15-19
امین بیات شنبه ها از 15-19
مدرس تار و سه تار
متولد 1361، تهران
فارغ التحصیل مهندسی معدن، از سال 1372 آموختن سه تار را شروع کرد و در سال 1374 به فراگیری تار پرداخت، در این مدت از حضور آقابان بدخشان، شعاری، فرهمند، بیانی و ... بهره جست و در سال 1379 به محضر استاد ساکت آمد و تا کنون دوره ی عالی نوازندگی تار و ردیف نوازی را نزد ایشان گذراند .
دوره های تئوری موسیقی، هارمونی و کنترپوان را نزد آقایان حمید رضا رضایی و کیوان میرهادی گذراند.
وی فعالیت های متعدد هنری داشته است، از جمله همکاری با گروه های مختلف و اجرای کنسرت هایی در شهرهای مختلف ایران.
وی در نت نگاری آثار استاد ساکت با ایشان همکاری داشته است.
از دیگر فعالیت های  او می توان به  اجرای برنامه های رادیویی و پژوهشی و همکاری با استاد ساکت و اجرای مشترک با ایشان در بهمن ماه 1390 در تالار وحدت اشاره کرد.و مديريت اجراي كنسرت بزرگ كيوان ساكت با سالار عقيلي  در خرداد 1392 را به عهده داشت.
وی در سال های 1385 و1386 به عنوان نوازنده برگزیده جشنواره تکنوازان در نوازندگی تار انتخاب شد و همچنین عضو درجه یک کانون مدرسان خانه موسیقی می‌باشد.
روز هاي كلاس:شنبه هابعد از ظهر
کیارش ساکت جمعه - یکشنبه - سه شنبه و پنج شنبه
کیارش ساکت جمعه - یکشنبه - سه شنبه و پنج شنبه
مدرس تار و سه تار
 
از دوران خردسالی تار را نزد پدر( کیوان ساکت) فرا گرفت و در اجراهای بسیاری پدر را همراهی کرد. از خردسالی با ارکستر کودکان سودابه سالم همکاری و تکنوازی داشت. دانشجوی سال آخر موسیقی.
عضو ارکستر بزرگ وزیری
مدرس آموزشگاه وزیری
محمود نوروزی سه شنبه ها عصر
محمود نوروزی سه شنبه ها عصر
مدرس آواز
محمود نوروزی متولد .متولد سال 1364 درشهر تفرش.
پس از فرا گیری ردیف ها و فنون آواز از هنرمندان شهر تفرش، نزد حمید رضا نوربخش، صدا سازی، ادوات تحریر و ردیف های دوره عالی را فراگرفت.
وی مدت 3 سال است با آموزشگاه وزیری در زمینه ی تدریس آواز همکاری مستمر دارد. 
 علاقه ی وی به تدریس آواز ایرانی و پرورش صداست.
و تحریر های آواز ایرانی . تشخیص معایب صدا و تحریر و راهکارهای رفع آن را میتوان محوریت اصلی کار دانست.
عضو خوانندگان خانه موسیقی و نیز صدا و سیما.
 سعید جلالیان سه شنبه ها عصر
سعید جلالیان سه شنبه ها عصر
مدرس تنبک و دف

فارغ التحصيل طراحي صنعتي از دانشكده هنرهاي زيبا دانشگاه تهران .
فراگيري موسيقي را در زادگاه خود آغاز كرد و از دوران كودكي ساز تنبك را با شيوه نوازندگي استاد ناصر فرهنگ فر نزد استاد زنده ياد داريوش زرگري آموخت . در ادامه با راهنمايي و پيگيري زرگري به كلاس استاد بهمن رجبي رفته و در سال 1375 موفق شد دوره "فوق عالي" مكتب اين هنرمند را  به پايان برساند. در طي اين سالها فراگيري ساز سه تار را نيز نزد استاد زرگري ادامه داد وبا فراگيري اين ساز و آشنايي با رديف موسيقي به نگرش مناسب تري در همنوازي دست يافته و از كلاسهاي تئوري و سلفژ استاد سعيد لطفي نيز بهره هاي فراوان برد. جلاليان در طي  22 سال فعاليت هنري خود ضمن تدريس و آموزش هنرجويان و هنرمندان بسياري در شهرهاي همدان و تهران فعاليت هاي هنري و اجرايي متعددي با هنرمندان گرانقدري چون زنده ياد داريوش زرگري، زنده ياد جلال دوستي، مجيد درخشاني، سعيد فرج پوري، مظفر شفيعي، کیوان ساکت، مسعود شعاری و ... داشته است. 

روز هاي كلاس:یکشنبه ها بعد از ظهر
غلامرضا رضایی
غلامرضا رضایی
مدرس آواز ایرانی - متولد 1349، ساری
متولد 1349، ساری
هنرجویی ِ آواز را از13 سالگی نزد آقای رضا شاکری در مشهد آغاز کرد. ردیفِ استاد عبداله خان دوامی با شیوه استاد اقبال آذر را از استادان نصراله ناصح پور و کریم صالحی عظیمی فراگرفت.
صدا سازی آواز ایرانی و آشنایی با شیوه استاد طاهرزاده را از محضر استاد شجریان بهره گرفت.
مبانی تلفیق شعر و موسیقی آوازی را با استاد حسین دهلوی و آشنایی با شیوه های آوازی مکتب اصفهان را از مرحوم دکتر عمومی آموخت.
وی کنسرت های متعددی در داخل و خارج از کشور از جمله :  فرانسه ، انگلیس ، کانادا ، هندوستان ، پاکستان، افغانستان،  اندونزی و رومانی داشته است .
هم اکنون مشغول تدریس و پژوهش پیرامون صداسازی آواز ایرانی می باشد و همچنان از محضر استاد شجریان بهره مند می شود.
آلبوم «آسمانه» به آهنگ سازی مجید درخشانی اولین اثر غلامرضا رضایی می باشد.
از جمله فعالیت های او همکاری با گروه های موسیقی : وزیری ، ماه ، سور، مهتاب، آفاق و...  است .
روز هاي كلاس:شنبه هابعد از ظهر
 
سعید ناصر شریعتی دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه ها عصر
سعید ناصر شریعتی دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه ها عصر
مدرس تار و سه تار
متولد 1359 در همدان
کارشناسی در رشته اقتصاد نظری
آموختن تنبک نزد داریوش زرگری و هادی ذبیحی
آموختن تار نزد کیوان ساکت
اجرای کنسرت های متعدد در دانشگاه و شهرهای مختلف در ایران
 
 
سیاوش بهراد جمعه ها عصر
سیاوش بهراد جمعه ها عصر
مدرس فلوت کلاسیک و ایرانی
سیاوش بهراد
متولد 57/4/12 همدان معلم موسیقی رشته ی فلوت (نوازندگی و تدریس)
از سال80 نوازندگی فلوت را نزد آقای ناصر رحیمی آغاز و در سالهای متوالی از محضر اساتید: دکتر پور تراب، خانم دکتر موحد،آقای محمد علی لقا و مونا طاهریان بهره مند بوده و مستر کلاسهای متعددی را نزد اساتید:
سعید تقدسی(سوییس)
فیروزه نوایی(اتریش)
پروفسور فروغ کریمی(اتریش)
کوشیار شاهرودی (فرانسه)
مهدی جامعی(آلمان)
و کلاسهای پداگوژی را نزد خانم دکتر آذین موحد، فیروزه نوایی و دکتر مهرداد پاکباز در پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران گذرانده و در کلاسهای تکنیکهای پیشرفته ی فلوت مهرداد غلامی ،دانشجوی رشته ی دکترای موسیقی در امریکا نیز شرکت داشته است.
همچنین وی در گروههای موفق و درجه یک کشور نوازندگی داشته و دارد و موفق به کسب رتبه های متعددی در جشنواره های کشوری،غرب کشور ،استانی و حضور در جشنواره ی بین المللی موسیقی فجر شد.
همکاری با استاد کیوان ساکت ، سازمان ملی جوانان و موسسه ی غیر دولتی کاوه آهنگر  و در تالارهای رودکی ،نیاوران ،تئاتر شهر ،شهید آوینی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران و شهرستان ها اجرای موسیقی داشته است.وی دارای کارت صلاحیت تدریس از دفتر گسترش فعالیتهای هنری وزارت ارشاد بوده و در آموزشگاههای متعددی در تهران و همدان مشغول به تدریس می باشد.
او همچنین عضو کانون نوازندگان کلاسیک و کانون مدرسان خانه ی موسیقی ،عضو انجمن فلوت ایران و عضو گروه کر فلوت ایران به رهبری آقای سعید تقدسی و سرپرستی خانم فیروزه نوایی می باشد
(پنج شنبه ها عصر(مسعود اصغر نژاد
(پنج شنبه ها عصر(مسعود اصغر نژاد
مدرس سنتور و ردیف موسیقی ملی ایران

مسعود اصغرنژاد
متولد چهارده تیر ماه 1355 تهران
کارشناس موسیقی،مدرس سنتور، و گروه نوازی موسیقی ایرانی
شروع تحصیلات هنری با ورود به هنرستان گرافیک و معماری مالک اشتر وتحصیل از سال 1370تا 1374
فراگیری ساز سنتوراز سال 1372 نزد استاد غلامعلی گرگین پور ،و از سال 1373 تا 1378نزد استاد محمود نعمتی
ورود به دانشگاه علم و فرهنگ و تحصیل از سال 1374 تا 1378در مقطع کارشناسی رشته موسیقی، و همزمان ادامه تحصیل نوازندگی نزد استاد مسعود شناسا در دانشگاه و فراگیری ردیف های سازی از سال 1375 تا 1379
فراگیری و تحصیل سنتور نوازی معاصر نزد استاد اردوان کامکار از سال 1380 تا 1386
اساتید موسیقی در دانشگاه: دکتر محمد تقی مسعودیه، علیرضا مشایخی، امیر اشرف آریانپور، شاهین فرهت، شریف لطفی، محمد رضا درویشی، مجید کیانی، مسعود شناسا، محمد اسماعیلی، محمد علی حدادیان، سروش دهبستی، هومان اسعدی و ...
در زمینه سلفژ، هارمونی و آهنگسازی با استاد امیر اسلامی
جعفر صالحی
جعفر صالحی
(آموزش كامل نرم افزار فيناله)
(برای ساز سه تار) : احمد رضا صمدی، مسعود شعاری، بهنام وادانی، مهربانو توفیق
(برای ساز تار) : محمدرضا ابراهیمی، بهروز همتی، حسین علیزاده (مسترکلاس)، محمدرضا لطفی، حمیدرضا خبازی
ترجمه ي كتاب نرم افزار فيناله و انشار آن توسط انتشارات ديبايه
مشارکت در تهیه و انتشار آثار مکتوب از جمله :
همکاری در بازنویسی و تصحیح ردیف میرزاعبدالله ، نوشته ی داریوش طلایی
تهیه و تدوین کتاب « گنجینه ی سه تار» زیر نظر مسعود شعاری
تهیه و تدوین قطعاتی برای سه تار از مسعود شعاری ( در دست انتشار )
همکاری در تهیه و تدوین قطعات استاد حسین علیزاده برای سه تار (توسط مسعود شعاری )
همکاری در تهیه و تدوین ردیف موسیقی ایرانی برای سه تار ( توسط مسعود شعاری )
همکاری در تهیه و تدوین کتاب آموزشی «بیایید تار و سه تار بنوازیم» ، دفتر اول ، دوم ، ششم و هفتم ( اثر کیوان ساکت )
سابقه ی شرکت در جشنواره ها و کنسرت ها :
شرکت در چهارمین جشنواره ی موسیقی دانشجویان سراسر کشور و کسب مقام دوم با ساز سه تار
شرکت در نخستین جشنواره ی تکنوازان جوان در سال 1380
شرکت در چهارمین جشنواره ی جوان در سال 1381 و کسب مقام سوم با ساز سه تار
شرکت در جشنواره ی تارنوازی بزرگداشت استاد حسین علیزاده
کنسرت شباهنگ ، گروه سه تار نوازان همساز به سرپرستی و آهنگسازی مسعود شعاری ، 1381
کنسرت سه تارنوازان و هم آوایان همساز به همراهی ارکستر زهی ، به عنوان نوازنده ی سه تار شش سیم ، 1382
همراهی با ارکستر مجلسی کامه راتا به سرپرستی کیوان میرهادی در کنسرت موسیقی پُست مدرن ، به عنوان نوازنده سه تار ، 1385
کنسرت گروه بیداد به آهنگسازی و سرپرستی فرهاد ابراهیم خانی در کرج ، 1388
همراهی با ارکستر سمفونیک تهران و گروه کُر دفتر موسیقی و برگزاری کنسرت در تهران ( 1387 و 1388 ) و اولین تور کنسرتی در پنج کشور فرانسه ، بلژیک ، ایتالیا ، هلند و سوییس (1388 )
رضا منصف پنجشنبه ها 9-13و جمعه ها 15-20
رضا منصف پنجشنبه ها 9-13و جمعه ها 15-20
مدرس آواز پاپ
فوق دیپلم موسیقی ،دانشگاه علمی کاربردی.فارغ التحصیل دوره های آزاد MBA دانشگاه تهران.سابقه ی تدریس 15 سال.
روش تدریس:
آموزش تکنیک های آواز
آشنایی هنرچو با رزونانس ها
آشنایی با فن بیان
تمرین های صداسازی
سلفژ
فردين لاهورپور  متولد سنندج
در يازده سالگي با ساز ني اشنا شد و در محضر استادان جمشيد عندليبي ،محمد موسوي،عبدالنقي افشارنيا،حداديان،ودر زمينه هارموني نزد وارطان ساهاكيان كسب فيض نموده است.
دانش اموخته كارشناسي موسيقي در رشته نوازندگي سازهاي ايراني ميباشد ،همكاري با گروه هاي موسيقي مولانا،راز و نياز،مشتاق،طلوع،عارفان،مهربانو،عندليبان در زمينه نوازندگي ني.